حساسیت هفتگی به 75 هزار …

251
telegram nokhbegan-start
حساسیت هفتگی به 75 هزار ...Reviewed by مدیر سایت on Aug 3Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان بر بام بازار؛

انگار یک شنبه های تیره و تار دوباره ظاهر شده،اما نه به آن قدرت و شدت های چند صد واحدی.امروز ارزش معاملات تقریبا پایین بود و این به معنی عدم ورود موقت نقدینگیست.این مورد نیز طبیعیست و آنهم به خاطر تجمع تراز های فیبو در ناحیه ی 75 هزار است.خبر بدی در بازار وجود ندارد ولی خب هنوز کشش خوبی مشاهده نشده.در واقع همه دنبال ثبات این امر هستند که آیا خریداران امروز از فردا پشیمان نخواهند شد؟ …

در مجموع ظاهرا رشد بازار برآیند تجمیع نظر افراد است چرا که هنوز شوک های مثبت دیده می شود.در مجموع پیشنهاد می کنم روی تک سهم هایی که معرفی می شود نظرتان را معطوف کنید.بازار الان بازاری ست که سیطره ی نوسانگیران بیشتر از سهامداران است،لذا استفاده از هر موقعیتی شخصیت معاملاتی را تقویت خواهد کرد…

کدال

 

شیمیایی ها

پیرو تعدیل منفی 70% شاوان: مدیر مالی شرکت خبر داد: سهم 26 درصدی صندوق توسعه ملی به حساب شرکت باز میگردد.

وپتروبا توجه به عملکرد واقعی ۱۲ ماهه منتهی به ۹۳/۰۲/۳۱ توانسته به ازای هر سهم ۱۴۶ ریال سود محقق کند که نسبت به آخرین پیش بینی شرکت بدون تعدیل گزارش شده است .

 

 

بانک

بانک سامان در نظر دارد سرمایه خود را از مبلغ ۶,۵۸۸ میلیارد ریال به مبلغ ۱۲,۰۰۰ میلیارد ریال افزایش دهد که این افزایش سرمایه ( ۵,۴۱۲ میلیارد ریالی ) معادل مبلغ ۴,۴۱۲میلیارد ریال آن از محل آورده های نقدی سهامداران و ۱,۰۰۰ میلیارد ریال از محل سود انباشته شرکت می باشد.

در گروه بانکی، وپاسار پیش بینی سود سال مالی ۹۳ را با سرمایه جدید ۳۲۹ ریال اعلام کرد و طی سه ماه نخست سال مالی ۸۱ ریال معادل ۲۴ درصد آن را محقق کرده است. این بانک برای سال مالی ۹۲ مبلغ ۵۲۲ ریال سود محقق کرده در حالیکه ۳۸۰ ریال پیش بینی کرده بود.

 

 

خودرو

گروه بهمنسود هر سهم سال ۹۳ را مبلغ ۳۰۰ ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۳۱ ریال زیان محقق کرده است .از طرفی سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر ایران از افزایش تولید تایر از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت : در دو و سه ماه ابتدایی امسال تولید تایر در کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است اما قطعا هر گونه افزایش قابل توجه تولید در این صنعت نیازمند سرمایه گذاری جدید است که تاکنون این امر ممکن نشده است.

 

 

 

 

 

تک سهم ها

سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوریسود هر سهم سال ۹۳ را همراه با تعدیل مثبت ۳۴ درصدی از ۶۰۰ ریال به ۸۰۵ ریال افزایش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۲۸۹ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۹ ماهه : ۳۶ درصد)

سرمایه گذاری پردیسدر عملکرد میاندوره ای ۶ ماهه منتهی به خرداد ۹۳ ، مبلغ ۹۵ ریال سود خالص به ازای هر سهم محقق نمود .

 

 

 

در بازار های جهانی آخرین وضعیت قیمت های فلزات اساسی را بدین گونه شرح می دهیم.

مس (تن/دلار) 7068

نیکل (تن/دلار) 18259

آلومینیوم (تن/دلار) 1924

روی (تن/دلار) 2345

طلای جهانی (اونس/دلار) 1293

 

بررسی تک سهمی از گروه شیمیایی را از اینجا ببینید…

موفق باشید…

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن