حسینا تیغ دو لبه

356
telegram nokhbegan-start
حسینا تیغ دو لبهReviewed by محمد محمدی on Jul 8Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

حسینا سهمی که این روزها معاملات خوبی داره و خبرهای مثبت خوبی هم پیرامون سهم وجود دارد قصد داریم یک نگاهی گذرا به وضعیت این سهم داشته باشیم .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

جزیره نگین :

یکی از موضوعاتی که این روزها پیرامون حسینا گفته میشود موضوع جزیره نگین میباشد حسینا قصد دارد یک بندر کامل کانتینری را در جزیره نگین که در نزدیکی بندر بوشهر میباشد ایجاد کند و تا الان هم نزدیک به 750میلیون تومان برای مسطح کردن زمین این جزیره هزینه کرده است  این موضوع از انجایی اهمیت پیدا میکند که چندی پیش استاندار بوشهر به همراه هیئتی همراه به قطر سفر کرده و تفاهم نامه ای به منظور استفاده کشور قطر از بندر بوشهر به عنوان محلی برای مبادلات کالای دو کشور استفاده شود که در صورتی که این موضوع از حالت تفاهم نامه به جامه عمل برسد موقعیت ایده آلی رو برای حسینا فراهم خواهد آورد .

 

مخازن نفتی بندر امام :

شرکت تعداد زیادی مخازن نگهداری نفت در بندر امام خمینی احداث کرده است  و در دو مزایده هر یک به میزان 15000تن نیز شرکت کرده که در صورتی که برنده شود میتواند از این محل هم سودآوری خوبی نصیب این شرکت و سهامداران آن شود .

 

خرید تجهیزات جدید :

همچنین شرکت به منظور افزایش قدرت خدمات دهی و توان رقابتی خود در مناقصه ها دستگاههای زیر را خریداری کرده است :

– خرید 4 دستگاه RTG جرثقیل دروازه ای

– خرید 2 دستگاه ریچ استاکر

– پیش پرداخت خرید دو دستگاه امتی استاکر ، 40دستگاه کفی کشنده ، 26 دستگاه ترمینال تراکتور

– ساخت یک اسکله نفتی جهت اجاره مخازن نفتی

 

ولی این شرکت ریسک های خاص خودش راهم دارد که برای خواندن این موضوع اینجا را بخوانید.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن