حمایت و مقاومت توریل . دجابر . سیستم . ومعادن . خراسان

895
حمایت و مقاومت نماد های پر بیننده
telegram nokhbegan-start
حمایت و مقاومت توریل . دجابر . سیستم . ومعادن . خراسانReviewed by مدیریت وبسایت on Sep 9Rating:

Untitled

با سلام خدمت کاربران عزیز جدول بالا حمایت ها و مقاومت های حال حاضر این نمادها میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

یکی از سهم های  بالا را که نزدیک حمایتشون هستند بررسی دقیق تر کردیم و محدوده های مناسب برای خرید را مشخص کردیم.. اگر میخواهید از این سهم ها استفاده کنید بخش “ پیشنهاد های خرید و فروش های روزانه  ” را مشاهده کنید.

در بخش چدید خرید و فروش های روزانه من ! میخواهیم به طور منظم تر نماد های تحت نظرم برای معامله را با شما به اشتراک بگذاریم.

هر نمادی که برای خرید تحت نظر قرار میگیرد در جدول مشخص شده با ذکر تاریخ و نمودار مربوط به آن آورده میشود و در زیر جدول توضیحات کامل را برای شما قرار میدهم.

همچنین میتوانید در بخش بررسی و فروش با روند سهم همراه باشید و چنانچه تغییری در تحلیل به وجود آمد یا به هدف مشخص شده رسید در وضعیت فروش به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.برای مشاهده این بخش کلیلک کنید.

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن