حمایت و مقاومت سهم های پر بیننده

290
حمایت و مقاومت نماد های پر بیننده
telegram nokhbegan-start
حمایت و مقاومت سهم های پر بیننده Reviewed by فرشاد شبانکاره on Apr 9Rating:

Untitled

این بخش به صورت آزمایشی راه اندازی شده است..


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کاربران عزیز میتوانند سوالات خود را در بخش حرفه ای پرسش و پاسخ با کارشناسان مطرح نمایند.(کلیلک کنید)

همچنین میتوانید در این بخش با سبد حرفه ای ما همراه شوید و روزانه گزارش نماد های تحت نظر ما را ببینید..

تحلیل نماد جدید تحت نظر ما را در این بخش مشاهده کنید..

 

HEMAYAT

bashgah-banner nokhbegan-start

5 نظرها

  1. با عرض سلام و خسته نباشید . خواهشا ازتون تقاضا دارم که سیگنال خرید و فروشی و سیگنالهای حمایت و مقاومتو به صورت عکس در اختیار اعضای غیر حرفه ای قرار ندین . این مطالب در سایتهای مشابه کپی میشه و متاسفانه با این کارتون سهم ها به جای رشد میرن واسه نوسان گیری و نزول. و خیلی از سهام داران ضرر زیادی میکنند . به طور مثال خیلی ها وبصادر رو به خاطر اینکه نوشتین سهمی هستش واسه نوسان گیری بدین صورت میشناسند . در صورتی که وظیفه شما کمک به رشد بورس هستش , نه فرصتی واسه بها دادن به نوسان گیرها . در مورد ثشرق در مرز حمایتی 300 بود که با سیگنال فروش شما این سهم ریخت . در صورتی که سیگنال فروش نداده بودین و مثل روزهای گذشته صبر میکردین این سهم امروز در مرز حمایتی 320 بود .

    • سلام دوست گرامی..
      این جدول به هیچ عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش نیست بلکه فقط مناطق حساس برای سهم ها شناسایی و ذکر میشوند..
      اگر میبینید که سهم ها مانند سال گذشته به رشد خود ادامه نمیدهند به این دلیل است که دید کلی در بازار نوسان گیری شده و سهامداران پس از چند درصد رشد از سهم خارج میشوند..متاسفانه این به دلیل بی اعتمادی نسبت به بازار است.

نطر گذاشتن