خالص ارزش دارایی های هر سهم وتوشه

775
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت کاربران گرامی تحلیلها

از آنجایی که وتوشه یکی از سهم های سبد برگزیده بنیادی سایت تحلیلها می باشد در این مطلب به تحلیل بنیادی آن نماد می پردازیم:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

معرفی شرکت سرمایه گذاری پارس توشه

شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه در اول شهریورماه 1357 با مشارکت بخش خصوصی(40.4%،(بانک توسعه صنعت و معدن(19.9%) و شرکت توشیبا کورپوریشن ژاپن (39.7%) باهدف تحصیل و تملک سهام شرکت‌های صنعتی و تجارتی تأسیس گردیده است.بعد از پیروزی انقلاب اسلامی سهم شرکت ژاپنی از سوی سهامداران ایرانی خریداری شد.

در اسفندماه 1374 نام این شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس درج و در تاریخ 28/12/74 اولین معامله بر روی 2600 سهم شرکت انجام و سهام مزبور بین 32000 تا 32028 ریال معامله گردید.

این شرکت که در حال حاضر سرمایه ای معادل 1000,000 میلیون ریال دارد را می‌توان تنها هلدینگ فعال درزمینهٔلوازم‌خانگی برشمرد.در حال حاضر شرکت سرمایه‌گذاری کوشا پیشه(با حدود 48%)،شرکت صنعتی پارس خزر (با حدود 7%) از سهامداران عمده حقوقی شرکت به شمار می‌روند و سه فرد حقیقی (با حدود 4.5% مالکیت) از سهامداران عمده حقیقی شرکت به شمار می‌روند.

صورت خلاصه عمده سرمایه گذاری های وتوشه به تفکیک صنعت

سرمایه گذاری های وتوشه

همان‌طور که مشاهده می‌کنید بخش عمده‌ای (بیش از 50%) از منابع شرکت در سپرده‌های بانکی و اوراق مشارکت قرار دارد.

وتوش سرمایه گذاری هاپورتفوی بورسی وتوشه برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو باشگاه سرمایه گذاران هوشیار باشید.می خواهم عضو باشگاه شوم

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن