خالص ارزش دارایی های هر سهم (NAV) وبشهر

129
telegram nokhbegan-start
خالص ارزش دارایی های هر سهم (NAV) وبشهرReviewed by فاطمه میرآب on Sep 26Rating:

خالص ارزش دارایی های هر سهم (NAV) شرکت توسعه صنایع بهشهر(وبشهر)

معرفی شرکت توسعه صنایع بهشهر

شرکت توسعه صنایع بهشهر(سهامی عام)درتاریخ ۱۴ دی ماه ۱۳۴۹ تحت نام شرکت سهامی خاص توسعه صنایع آرین و به شماره ۱۴۳۹۳ در اداره ثبت شرکتها و موسسات صنعتی تهران به ثبت رسیده است . طبـق تصمیم مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۰ مرداد۱۳۵۰ نام شرکت ، به شرکت سهامی خاص توسعه صنایع بهشهر تغییر یافت و حســب مصوبه مجمع عمـومی فوق العاده مورخ ۱۴ اسفند ۱۳۵۲ نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافته و ازسال ۱۳۵۳ درسازمان بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است . سرمایه شرکت پس از چندین مرحله افزایش نهایتاً در مجمع فوق العاده مورخه 20 آبان ۱۳۹3 بالغ بر 5,080.32 میلیارد ریال (شامل تعداد 5,080.32 میلیون سهم یکهزار ریالی ) گردیده و در تاریخ 15 تیر ۱۳۹4در اداره ثیت شرکت ها به ثبت رسیده است.

فعالیت اصلی شرکت توسعه صنایع بهشهر

موضوع فعالیت شرکت توسعه صنایع بهشهر(سهامی عام) حسب مفاد اساسنامه ، سرمایه گذاری در شرکتها ازطریق خرید و فروش سهام آنها و خرید و فروش اوراق قرضه و اوراق بهادار و مشارکت در بانکها و سایر شرکتها اعم از تولیدی و بازرگانی و انجام سایر معاملات مجاز بازرگانی مربوط به موضوع شرکت می باشد.

پرتفوی بورسی وبشهر


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خالص ارزش دارایی های هر سهم (NAV) وبشهر

پرتفوی غیر بورسی وبشهر

خالص ارزش دارایی های هر سهم (NAV) وبشهر

جدول خالص ارزش دارایی های هر سهم (NAV) وبشهر

خالص ارزش دارایی های هر سهم (NAV) وبشهر

منبع : شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن