خالص ارزش دارایی های هلدینگ دارو پخش(وپخش)

354
telegram nokhbegan-start
خالص ارزش دارایی های هلدینگ دارو پخش(وپخش)Reviewed by شقایق فرهادی پور on Sep 7Rating:

خالص ارزش دارایی های شرکت هلدینگ داروپخش(وپخش) بر مبنای صورت وضعیت پرتفوی منتهی به 31/5/94 و صورتهای مالی منتهی به خرداد 94 محاسبه شده است. عمده ی سرمایه گذاری های وپخش در سهام شرکتهای بورسی است.

پرتفوی بورسی

بهای تمام شده ی سرمایه گذاری در این پرتفوی بالغ بر 85 میلیارد تومان است. در پرتفوی بورسی سهام 13 شرکت وجود دارد که وپخش در شرکتهای دلر, دارو, دابور, ددام, ددام, درازک سهامدار بیش از50% از سهام است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خالص ارزش دارایی های هلدینگ دارو پخش تصویر خالص ارزش دارایی های هلدینگ دارو پخش(وپخش)

پرتفوی غیر بورسی

در ارزشگذاری شرکتهای غیر بورسی عمدتا از نسبت P/E برابر با 5 استفاده شده است. همچنین ارزش افزوده ی شرکتهای زیان ده برابر با صفر است. لازم به ذکر است برای شرکت توزیع دارو پخش از P/E 4 استفاده شده است.

خالص ارزش دارایی های هلدینگ دارو پخش تصویر خالص ارزش دارایی های هلدینگ دارو پخش(وپخش)

محاسبات

خالص ارزش دارایی های شرکت هلدینگ دارو پخش به ازای هر سهم 20,632 ریال است. لازم به ذکر است که با توجه به این که مجمع عمومی عادی سالیانه ی شرکت در تیر ماه 94 تشکیل شده است سود تقسیمی در مجمع  که بالغ بر 1,440,000 میلیون ریال است که در محاسبات لحاظ شده است.

خالص ارزش دارایی های هلدینگ دارو پخش تصویر خالص ارزش دارایی های هلدینگ دارو پخش(وپخش)

منبع : شرکت مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن