خبرهایی از فلزی ها و معدنی ها

209
telegram nokhbegan-start
خبرهایی از فلزی ها و معدنی هاReviewed by Khalili on Oct 7Rating:

خبرهایی از فلزی ها و معدنی ها

همانطور که در بازار امروز دیدیم نمادهای مثل فخاس، فاسمین ، کروی، فرآور و فسرب بازگشایی شدند. این ها در شرایطی بازگشایی شدند که بازار در حال برگشت مقطعی است و قرمزی بازار بر جو این سهم ها نیز موثر بوده است. به طوری که این سهم ها نتوانستند بعد از بازگشایی از حداکثر رشد لازم برخوردار شوند. کارشناسان اعتقاد دارند که این گروه در کوتاه مدت قرمزی را تجربه می کند اما این کاهش چندان زیاد نخواهد بود. نکته ی مهمی که این گروه با آن دست و پنجه نرم می کنند، عموامل قیمت های جهانی محصولات فلزی است که فعلاً سرب در محدوده ی 2300 دلار و روی هم در محدوده ی2050 دلار قرار دارد که روی این روزها با اندکی نوسان منفی مواجه شده است. اما در مجموع این محصولات طبق پیش بینی های جهانی رو به رشد ارزیابی شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مورد شرکت های فولادی هم فولاد خوزستان امروز در بورس کالا بدن تغییر قیمتی معامله شد. انتظار فعالین بازار در این بود که قیمت این محصول در بورس کالا با افزایش مواجه شود که چنین نشد. از طرفی دیدیم که بلوک های فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان با کمال ناباروری و با داشتن مشتری باز هم معامله نشدند که این مورد می تواند بر پیکره این سهام ضربه وارد کند. ذوب آهن که روز اول با رقابت کارشت را آغاز کرد، در روز دوم بدون مشتری ماند. و می تواند گفت که شاید این یک جو روانی برای سهم بوده است !! اما در خبری هم آمده که این بلوک ها باز هم قرار است به زودی مورد عرضه قرار گیرند.

در مورد فولاد مبارکه هم بازار انتظار رشد قیمتی هم از نظر سهام این شرکت و هم از نظر محصولات این شرکت در بورس کالا را می کشند و به این افزایش قیمت ها امیدوارند. قیمت 280 تومان را می تواند به عنوان یکی از حمایت های فولاد به حساب آورد.

 

شانزدهم مهر 1391 – قبل از شروع معاملات

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیکشرق و خودرو
نوشته بعدینماد…
چندین سال هست که در بورس فعالیت تحلیلی دارم و امیدوارم با انتشار مطالبم بیتونم به شما دوستان کمکی کرده باشم.

1 نظر

نطر گذاشتن