خبرهایی مهم از چندین سهم و گروه …

147
telegram nokhbegan-start
خبرهایی مهم از چندین سهم و گروه ...Reviewed by Khalili on Apr 7Rating:

در سال های گذشته همیشه گروه پتروشیمی از نظر گزارش های 12 ماهه سهامدارانش را غافلگیر میکرده و تعدیل های جالب توجهی را به ثبت می رساندند. اما با وجود تحریم ها، هنوز هم شرکت هایی هستند که بتوانند شرایط مناسبی را رقم بزنند. در مورد شفن شنیده شده که وضعیت فروش بهتری را در نیمه دوم سال گذشته داشته است و افزایش قیمت محصولاتش نظیر متانول هم به این شرکت کمک کرده است. هم اکنون این شرکت با شایعاتی در مورد افزایش سودآوری و تعدیل سود همراه است و از نظر ما می تواند برای گزینه ی میان مدت مطرح باشد. شپدیس به قیمت های مقاومتی خود رسیده است و درجا زدن و حتی استراحت کوتاه قیمت را در سهم انتظار داریم. اما روند این سهم در بلند مدت به صورت صعودی دیده می شود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مورد زاگرس هم حرف و حدیث های زیادی در مورد تعدیل سهم شنیده شده است.

وضعیت تجهیزاتی ها هم که تحت تاثیر مذاکرات آلماتی قرار گرفته اند، فعلاً مناسب نیست. این افت به دلیل جو روانی ایجاد شده از مذاکرات است و نمی تواند چندان ادامه دار باشد. حفاری شمال، مپنا ، فاذر و فاراک همگی قرمز پوش شدند و این روزهای منفی برای برخی از این سهم ها می تواند به عنوان فرصت تلقی گردد اگر و تنها اگر صبر و حوصله در وجود سهامداران باشد. در مورد حفاری شمال هم شایعاتی در مورد تعدیل سود برای سال مالی جدید مطرح شده است. البته نه در کوتاه مدت اما در درصد های منفی، می تواند برای بازه زمانی میان مدت و روی آن برنامه ریزی کرد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن