خبرهای مهم و تاثیرگذار از مجمع کی بی سی و قشهد

  614
  telegram nokhbegan-start
  خبرهای مهم و تاثیرگذار از مجمع کی بی سی و قشهدReviewed by محمد محمدی on Aug 30Rating:

  سلام خدمت دوستان عزیز

   


  خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  صبح امروز مجمع عمومی فوق العاده کی بی سی برگزار شد و افزایش سرمایه 50% از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران به تصویب رسید .

   

   

  تو حاشیه مجمع مدیرعامل در پاسخ به سوال نماینده تحلیلها در مجمع در رابطه اوضاع فروش فعلی شرکت ، خبر از پوشش 60% سود شرکت در عملکرد 5ماهه و احتمال تعدیل مثبت شرکت در گزارش شش ماهه خبر دادند .

   

  همچنین مدیرعامل شرکت از برنده شدن در یک مناقصه وزارت بهداشت برای تامین بخشی از آمپولهای مورد نیاز خبر دادند که در بودجه دیده نشده است .

   

  این موضوع بر سود دسبحا به عنوان سهامدار اصلی کی بی سی نیز تاثیر گذار خواهد بود .

   

   

  ***************************************************************

   

   

  همچنین صبح امروز مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند خوی ( قشهد ) برگزار شد و افزایش سرمایه 100% از محل سود انباشته مورد تصویب قرار گرفت .

   

  در مجمع امروز مدیرعامل شرکت از قیمت احتمالی 2250تومانی شکر از سوی دولت گفتند ولی موضوع مهمتر رکوذ فعلی بازار و قیمت پایین شکر وارداتی میباشد بطوریکه قیمت شکر وارداتی در حال حاضر تو محدوده 1900تومان میباشد و با این حساب هرگونه افزایش قیمت  تا زمانی که تعرفه واردات یا نرخ ارز تغییری پیدا نکند عملا قابلیت اجرایی نخواهد داشت .

   

  با این اوصاف حتی با تصویب قیمت 2250تومانی نباید انتظار رشد سود آوری شرکتهای قندی را داشت چرا که اولا اکثرا قیمت فروش را بیشتر از این عدد در نظر گرفته اند دوما با قیمتهای فعلی شکر وارداتی عملا اعمال افزایش نرخ قابلیت اجرایی نخواهد داشت .

   

  قبلا بررسی دقیقی بر روی شرکتهای قندی داشتیم که میتونید این مطلب رو از اینجا بخونید .

   

  موفق باشید .

  bashgah-banner nokhbegan-start

  مطلب هنوز نظری ندارد

  نطر گذاشتن