خبری خوش برای شرکت های تولیدی روغن ..!!

168
telegram nokhbegan-start
خبری خوش برای شرکت های تولیدی روغن ..!!Reviewed by Khalili on Apr 20Rating:

در بازار خبری در مورد افزایش قیمت روغن خوراکی از ابتدای اردیبهشت ماه منتشر شده است. این خبر را مدیر کل تأمین و توزیع وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان داشته و اعلام نموده که قیمت روغن نباتی با نرخ ارز تلفیقی یعنی  50 درصد ارز مرجع و 50  درصد ارز مبادله‌ای مشخص و توسط سازمان حمایت به کارخانجات روغن و انجمن روغن ابلاغ شده است. وی افزود: میزان افزایش قیمت انواع روغن به طور میانگین 30 درصد در نظر گرفته شده است. بنابراین می توان به رشد شرکت های تولید کننده ی روغن مثل صنعتی بهشهر امیدوار بود. این شرکت (غبشهر) مجمع عادی خود را برگزار کرد و طی آن مبلغ 180 تومان را به ازای هر سهم به عنوان سود نقدی مشخص گردید.

همچنین این مسئول وزارت صنعت در پاسخ به این سؤال که در حال حاضر چه کالاهایی ارز مرجع دریافت می‌کنند، گفت: فقط نهاده‌های کشاورزی شامل گندم، جو، ذرت و سویا از ارز مرجع استفاده می‌کنند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با این خبر می تواند گفت که علناً قند و شکر هم از حمایت دلار مرجع خارج شدند و می توان شرایط خوبی را برای آنها نیز انتظار داشت.

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن