خبر قیمت گذاری !!

158
telegram nokhbegan-start
خبر قیمت گذاری !!Reviewed by Khalili on Dec 17Rating:

خبر مربوط به خارج شدن قیمت گذاری برخی کالا ها از دست دولت ، بازار را با نوسانات مثبت مواجه ساخته است. برخی محصولات شرکت های موجود در بورس به وسیله ی دولت قیمت گذاری می شدند که با خارج شدن این قیمت گذاری از دست دولت و هدایت آنها به سمت بخش های خصوصی و اینکه فقط نقش ناظر را داشته باشد، به نفع این شرکت ها خواهد شد. در این خبر کالا ها به 3 بخش تقسیم شدند که بخ اول آن کالاهای اساسی تر است که شامل مواردی مثل وغن، شکر، گندم، آرد، نان، لبنیات، گوشت قرمز، حبوبات، شیرخشک، تخم‌مرغ، نهاده‌ها و داروهای دامی، دانه‌های روغنی، کالاهای مصرفی و صنعتی مثل مواد شوینده، لاستیک و خودرو است که این کالاها با ارز مرجع تامین خواهند شد. بخش دوم هم کالاهای لوازم خانگی، نوشیدنی‌ها، محصولات پتروشیمی، محصولات فلزی و ساختمانی، تجهیزات پزشکی، محصولات سلولزی هستندو بخش سوم هم پوشاک، کیف، کفش، انواع لوازم ورزشی، انواع لوازم الکترونیکی، مبلمان، ابزارآلات صنعتی و در بخش کالا و خدمات صنفی شامل قالی شویی‌ها،خشکشویی‌ها، لوله‌کشی‌ها و خدمات اتومبیل می باشند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بنابراین خبر شرکت های تولید کننده ی روغن، شکر، لاستیک ، لبنیات و تولیدکنندگان مواد شوینده می توانند تا حدی از این اخبار کسب سود کنند و با اقبال بیشتری مواجه شوند.

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن