خبر ها و شنیده های تالار معاملات

716
telegram nokhbegan-start
خبر ها و شنیده های تالار معاملاتReviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 16Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.

شنیده می شود سمگا بابت فروش زمین در شهرک غرب توسط تندیس باختر، تکمیل هتل فرودگاه امام و تکمیل مجتمع های بین راهی توسط شرکت پارس زیگورات تعدیل مثبت خواهد داشت.

 

شنیده ها از جدی تر شدن صادرات شیران به عراق است. همینطور گفته هایی از فروش این سهم توسط گروه صنعت و معدن مطرح است .

 

پالایشگاه نفت تبریز ھم به سمت تولید قیر روی آورده و از این پس به عنوان برند مخصوص به خودش تولید خواھد داشت.ھمچنین این شرکت فروشنده ی وکیوم باتوم نیز هست و تلاش می کند که تا ماه آتی به بازارھای جھانی نیز وارد شود .

 

شنیده ها از شفن حکایت از تعدیل مثبت قابل توجه ای به گوش می رسد و دلیل آن تسعیر منابع ارزی به نرخ بازار آزاد و افزایش نرخ فروش محصولات می باشد .

 

شنیده می شود که شرکت تازه تاسیس گروه مالی صادرات ھمانند گروه مالی ملت به زودی شروع به خرید سھام بانک صادرات می کند و فعلاً برنامه ی رشد قیمت تا عدد 100 تومان را دارند .

با توجه به اهتمام دولت جدید به صنعت برق، احتمال رشد سودآوری سهم دور از انتظار نخواهد بود. البته حل مشکل مالکیتی شرکت نیز میتواند به رشد قیمت بترانس کمک کند. شنیده شده تولید و فروش شرکت رشد مناسبی داشته و احتمال اعلام سود تلفیقی در حدود 1500 ریال وجود دارد.

گفته می شود شرکت بیمه دانا با سرمایه گذاران کرد عراقی درباره همکاری های بیمه ای تفاهم نامه امضا کرده است.

شنیده می شود بلوک 10 درصد کفرا به زودی برای فروش عرضه خواهد شد. از صباتامین به عنوان یکی از خریدارهای سهم یاد می شود.

شکلر بعد از شایعه خرید یک کارخانه در استان یزد، شنیده هایی مبنی بر برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی و اجرای طرح جدید 55 تنی کلر نیز از آن به گوش می رسد.

در نماد خودرو شایعه شده شرکت سودش را با 200 درصد تعدیل مثبت بزودی 460 ریال اعلام خواهد کرد.

گفته می شود که حسینا در عملکرد 5 ماهه تنها موفق به پوشش 25 درصدی سود اعلامی خود شده است با این حال انتظار می رود که شرکت با راه اندازی مخازن خود در شهریور ماه بتواند به سود اعلامی دست یابد.

شایعه ها از احتمال افزایش 15 درصدی روغن خبر می دهند.
شنیده ها حاکی از آنست که شرکت یکی از مهمترین طرحهای خود (طرح کامپوندینگ) را تا آخر امسال به بهره برداری میرساند. مارون درحال حاضر درحدود 85تا 90درصد ظرفیت اسمی خود تولید می کند.

سیستم
شنیده می شود قرارداد جدیدی منعقد کرده است و از طرف دیگر بدلیل نسبت قیمت بر درامد پایین مورد توجه است. افزایش سرمایه هم دارد.
کاذر
شایعاتی پیرامون افزایش سرمایه شرکت، سود 2 میلیارد تومانی از محل فروش “کفپارس”، انعقاد قراردادهای جدید با چین جهت خرید دستگاههای لازم برای کوره شماره 2 و خرید 70 درصد از سهام شرکت تهیه و تولید مواد اولیه استقلال سپاهان برای کاهش بهای تمام شده به گوش میرسد.

 

 

امروز آخرین  فرصت  استفاده از هدیه ای که اعضای سایت تحلیلها برای شما در نظر گرفته است هست..این فرصت فقط تا ساعت ۱۲:۰۰ شب امروز میباشد..قطعا شما هم میخواهید همچون حرفه ای های بازار از مطالب حرفه ای ما مطلع شوید و از امکانات جدید سایت مثل معرفی سهم های مناسب برای خرید در هفته / جدول خرید و فروش سهام / تبادل نظر با دیگر اعضا و به اشتراک گذاری مطالب خود استفاده  کنید .

(همینجا کلیلک کنید و قبل از سفارش با اعمال کوپن 19TX432 در بخش عضویت حرفه ای از تخفیف ویژه سایت وامکانات جدید بهره ببرید)

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن