خبهمن و بررسی هدف های صعود و نزولی

227
telegram nokhbegan-start
خبهمن و بررسی هدف های صعود و نزولیReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 17Rating:

خبهمن : برای این سهم شاهد روند نزولی از مزط 192 تومان هستیم.سهم در مسیر بازگشت در محدوده ی S-1 در حمایت اول در 160 تومان حمایت و کندل بازگشتی مبنی بر ورود سهامداران کوتاه مدت به سهم را زده است.حمایت قوی تری در مرز 148 تومان وجود دارد که در صورت افت سهم در  این محدوده بازگشت داده خواهد شد.سهم در کانال صعودی خوبی قرار دارد و در میان مدت انتظار است تا مرز 200 تومان صعود نماید.از دید بنیادی  شرکت باتوجه به سود 423 ریالی برای سال مالی منتهی به 30/12/91 توانسته مقدار 425 ریال محقق سازد.این شرکت برای 3 ماهه ابتدای سال 92 کاهش تولید را نسبت به مشابه سال قبل خود داشته است ولی از سویی افزایش مقدار فروش توانسته کمی جبران کاستی شرکت را بکند.این شرکت در امری مهم تمایل به سرمایه گذاری پیدا نموده است که توانسته سرمایه گذاری های بلندمدت خود را به میزان 103 درصد افزایش دهد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خبهمن

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار چهارشنبه 26 تیر ماه…
نوشته بعدیگروه های جذاب بازار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن