خرید در نماد .. (و…)

204
telegram nokhbegan-start
خرید در نماد .. (و...)Reviewed by علی صابریان on Dec 17Rating:
سلام به اعضای حرفه ای سایت تحلیلها
 
امیدوارم حال همه شما خوب باشد
در نماد ونیکی سهم را حوالی 149 با حد ضرر 142 به هدف کوتاه مدت 163 مد نظر داریم . ریسک سهم کمی بالاست . قبلا هم در مورد این سهم صحبت داشته ایم اما ئوباره در وضعیت خرید قرار گرفته است.
 
در مورد بازار: یک مقدار بعد از رشد هایی که داشتیم نیاز به استراحت و یا اصلاح در بعضی نماد ها وجود داره و خوب ریسک بازار رو کمی بالا برده . خیلی شتاب زده و با عجله خرید نکنید 
 
 
کوتاه در مورد سایت :یکشنبه سرور های سایت مشکل پیدا کردند که بعضی از عزیزان برای چند ساعتی دسترسی به سایت نداشتند . از شما پوزش می خواهیم . مشکل از سمت سرورهای سایت بوده است . در روز های آینده سرور سایت تعویض خواهد شد و وارد پرتال جدیدی از تحلیلها خواهیم شد . در آنجا بسیاری از کمبود های فنی سایت فعلی برطرف شده و شما راحتتر از سایت بهره خواهید برد .
اگر صفحه نخست سایت برای شما بالا نیامد از آدرس زیر وارد شوید و در بخش های مختلف سایت مطالب را بخوانید . تعدادی از سرفصل ها از صفحه نخست برداشته شده اند ولی همچنان به روز می شوند و شما می توانید در قسمت خدمات سایت در آدرس زیر آن را مشاهده نمایید 
 
http://www.tahlilha.com/TahlilhaServices
 
شاد باشید 
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیکروی و …!!!
نوشته بعدیدوشنبه 27 آذر
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

5 نظرها

نطر گذاشتن