خرید مجدد ش…

247
telegram nokhbegan-start
خرید مجدد ش...Reviewed by سعید مشکانی on Jul 29Rating:

با سلام به کاربران عزیز تحلیلها

نماد شپدیس در ماه های گذشته معرفی شده بود که پس از آن وارد افزایش سرمایه شد و رشد مورد انتظار ما محقق نشد.البته پیش از آن یک سود از خرید 4600 و فروش حوالی 6000 تومان کسب کرده بودیم.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در شرایط فعلی نیز با توجه به رشد قیمت اوره سهم برای ورود مناسب است.برای ورود دقیق سطوح تکنیکالی را مد نظر می گیریم.برای ورود 2 سطح مد نظر ما می باشد :

1.در حال حاضر می توان در حوالی قیمت فوق با حد ضرر 1790 تومان وارد سهم شد.البته خرید هر چه به 1810 تومان نزدیک تر باشد بهتر است.

2.در گام دوم سهم با عبور از 1950 تومان ریسک را کاهش می دهد.در صورت عبور سهم از 1950 تومان نیز می توان با ریسک کمتر وارد سهم شد.

هدف نیز در کوتاه مدت 2550 و در میان مدت برای افراد پر ریسک شاید 3100 تومان محقق گردد.

bashgah-banner

27 نظرها

 1. اقای مشکانی من فکر کنم این شپدیس هم مثل مپنا چند سال پیش شما بشه در کل بنده فکر کنم دیگه در خدمت شما نباشم چون برای شنبه و یکشنبه سهم هایم را یاید بفروشم در مجمع مجبور شدم فرار از مستاجری خانهای بخرم و شرایط ایده الی برایم پیش امده بنده ضمن تشکر فراوان از شما و همه همکارانتان که واقعا در این مدتی که در کنارتان بودم راهنما و کمک رسان بنده بودید از شما و همه خداحافظی میکنم و تحلیل های زیبا و با اقتدار شما را هیچوقت از یاد نمی برم انشالله در اینده اگر توانستم سرمایه ای مهیا کنم حتما از راهنمایی های شما استفاده خواهم کرد به امید روزهای پر سود برای شما و همکارانتان و همچنین کاربران سایت

 2. تحلیل جناب حاجیان در 7 مرداد:
  شپدیس : حمایتی در مرز ۱۷۰۰ دارد و مقاومت قوی روی ۱۹۰۰ تومان میباشد.در صورت عبور هدف قوی بعدی ۲۰۰۰ و ۲۳۸۰ تومان است .روند سهم کند است و باید دید میان مدت ۳ الی ۴ ماهه داشته باشید به سهم.
  نظرتون چیه جناب مشکانی؟

  • در بررسی های تکنیکال اختلاف نظر طبیعی است.همانطور که تحلیلگران بنیادی بعضا به اعداد و اهداف متفاوتی می رسند.با تغییر در شیوه بررسی و استراتژی می توان اهداف متفاوتی را بدست آورد.در سبد نیز همواره خاطر نشان شده که تحلیلگران تکنیکال در بلند مدت حدود ۲۰ درصد خطا دارند.یعنی از ۱۰ سهمی که معرفی می شود ۸ سهم آن به اهداف می رسند و ۲ سهم رشد نمی کنند.به همین جهت حد ضرر تعیین می شود که اگر سهم جنبه نزولی داشت با ضرر کمتر از ۳ درصدی کاربر از سهم خارج شود.
   سعی کنید از این اختلاف در نظرات استفاده مثبت کنید.این اختلافات در تحلیل های بورسی کاملا طبیعی است.

 3. آقای مشکانی شما جایی فرمودید اعتقادی به دیتای تعدیل شده ندارین -سوال ام اینه که اگه یه سهمی تعدیل شد حمایتها و مقاومتهای تعدیل شده بیشتر مطرح ان یا تعدیل نشده مثل شپدیس-کچاد و….در مورد محاسبه پیوت ها آیا فرقی بین تعدیلی و غیر تعدیلی وجوددارد؟به نظر شما که معرفی سهم انجام مدین بیشتر بازار به کدام سو (تعدیلی و غیر تعدیلی)متمایل است؟با تشکر

 4. جناب مشکانی در پست جدول حرفه ای بروز رسانی شده در یکشنبه 23 تیر ماه فولاژ را گفته بودید اگه بتواند مقاومت 620 را رد کند میرورد برای اهداف بالاتر اما سهم به مجمع رفت آنهم بطور ناگهانی و تا 470 افت کرد حال استراتژی جدید سهم را بیان بفرمایید.
  متشکرم

  • سهم در کوتاه مدت هدف 500 و 517 تومان را پیش روی دارد.اگر بتواند از این محدوده به بالا عبور کند احتمالا تا حوالی 730 رشد خواهد کرد.چنانچه نتواند به بالا عبور کند احتمال افت سهم به 400 تومان وجود دارد.حد ضرر قطعی سهم همانطور که گفته شد 460 تومان می باشد.البته سهم در مجمع 70 تومان تقسیم سود نقدی داشته است و پس از آن افت از 590 تا 500 تومان پس از مجمع داشته ایم.
   در ضمن سهم از 620 به بالا رد قبل از مجمع رشد نداشت

 5. با سلام طبق خبری که از یکی از دوستانم در پتروشیمی کرمانشاه دیروز به من رسیده بهتره فعلا از خرید پتروشیمی های اوره ساز اجتناب کنیم
  چون 2روز پیش یه نامه محرمانه براشون ارسال شده بود که در طی چند روز آینده نرخ خوراک مصرفی اونها نزدیک به 2 برابر میشه

 6. با سلام و عرض ادب
  نماد غالبر را که در تاریخ 5 خرداد در پست معرفی 4 سهم جدید پیشنهاد خرید دادید خریداری شد و کمی بعد برای تعدیل بست و این توقف آنقدر ادامه یافت که با نماد بسته بدلیل تعدیل به مجمع رفتیم
  شرکت 25 تومان سود به ازای هر سهم آن هم در مهرماه در نظر گرفته است
  بزودی سهم باز میشود … استراتژی جدید را بیان کنید که پس از بازگشایی نماد شرکت چه کنیم؟

نطر گذاشتن