خرید و فروش در این 3 سهم

383
telegram nokhbegan-start
خرید و فروش در این 3 سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Oct 1Rating:

وبهمن : این سهم در حال رسیدن به سطح بالای کانال در مرز 175 تومان و کندل بازگشتی موقت هستیم.انتظار است کم کم افزایش فشار فروش به طور موقت در سهم باشیم.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وبهمن

 

ودی : باتوجه به رسیدن سهم به مرز حمایتی در 210 تومان الگوی هارمونیک گارتلی را شاهد هستیم.انتظار افزایش خریداران جدید در این سهم را داریم.

 

ودی

 

لسرما : سهم در حال رسیدن به مرز مقاومتی خود در 420 تومان میباشد.الگوی گارتلی در سیکل Bearish انتظار نوسانات منفی را در سهم داریم.

 

لسرما-2

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیانتشار گزارش تولید و فروش فخوز …
نوشته بعدیبر بام بازار سه شنبه 09 مهر ماه + شنیده های چند نماد + وضعیت شاخص
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

11 نظرها

  1. ممکنه راجع به شپنا هم بگید… چرا بخش جستجو کار نمیکند! از کجا اطلاعات بیشتر شپنا را در سایتتان پیدا کنم… من با شپنا همیشه عالی بودم… چه سهمی مثل این پر سود میتونین معرفی کنین که 2 هفته 20% سود بده؟ ممنون

    • اگر در مجمع سهامدار سهم باشید به شما تعلق میگیرد..افزایش سرمایه بانکها نشان داده بعد از مجمع کمی استراحت قیمتی و خواب خواهند داشت ولی همیشه نشان داده افزایش سرمایه بانکها در میان مدت مطمئن و مناسب بودند.اگر دید میان مدت 4 الی 6 ماهه دارید وارد مجمع شوید در غیر این صورت قبل از مجمع خارج شوید

  2. اینجانب مایل به شماره تلفن تحلیلگر جهت پاسخ به سیگنالهای خرید هستم. هر چند که ایمیلها پس از 2 الی 3 روز جواب داده میشوند… مایلم همانطور که به نوع کاربری حرفه ای نامگذاری کردید… به صورت حرفه ای هم پاسخگو باشید. با تشکر آ – رایان

نطر گذاشتن