خکاوه و هدف های صعودی

208
telegram nokhbegan-start
خکاوه و هدف های صعودی Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 7Rating:

برای این سهم شاهد عبور با قدرت از مرز مقاومتی 80 تومان هستیم.باتوجه به کندل مثبت قوی انتظار روند صعودی و باتوجه به اسیلاتور JRSX در مسیر بازگشت صعود و PZ Oscillator در روند افزایشی میباشد.تارگت اول سهم مرز 100 تومان میباشد که در صورت عبور میتوان تارگت بعدی را در 114 تومان دانست.حمایت قوی سه مرز 79 تومان است که از افت بیشتر سهم جلوگیری میکند.سهم از نظر بنیادی مطلوب و برای سال 92 از تعدیل منفی سال 91 خارج و سود حدود 21 ریالی را پیش بینی نموده است.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خکاوه

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار یک شنبه 16 تیر ماه…
نوشته بعدیسهم های طلایی در رالی صعود
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن