خکاوه چرا صف شد…؟

323
telegram nokhbegan-start
خکاوه چرا صف شد...؟Reviewed by فرزاد عباس زاده on Mar 31Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سایپا دیزل با نماد خکاوه را در شکل زیر ملاحضه می کنید.

نگاه الیوتی به  سهم تداعی گر پایان یک سیکل 5 تایی و البته اتمام اولین موج اصلاحی A را گوشزد می کند.با این تفاسیر انتظار برای شروع B منطقی به نظر می رسد که رشدی به شمار می رود.

از نگاه کلاسیک با سر و شانه کف مواجه هستیم که که امروز موفق به نفوذ به خط گردن (Neck line) شده است.لمس تارگت 110 برای قیمت دور از ذهن نیست.

اسیلاتور AC تاییدیه ی واگرایی یا دایورجنس را صادر نموده است.

 خکاوه

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار دوشنبه 11 فروردین ماه…
نوشته بعدینمادی برای بیش از 35% سود
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

1 نظر

  1. سلام جناب عباس زاده. ضمن تشکر فراوان از این اقدام مفید که سهمای دارای روند رو با نمودار معرفی میکنید، ارتون خواهشمندم که این کار ارزشمند را برای سهمهای بیشتری انجام دهید و ترجیحا “برای سهمهایی که بنیادی خوب و P بر E پایین داشته باشند”. به نظرتون وضعیت بنیادی خکاوه در سال 93 مناسب میشود و میتوند سود اعلام کند؟
    ببخشید یک سوال دیگر هم داشتم: به نظرتون ولساپا را میتوان سر و شانه ی کف و وبشهر را کف دوقلو در نظر گرفت (با اغماض از شیب کمی که در خط واصل دو کف وجود دارد) و ولساپا را با حد ضرر 175 و هدف 208 تومان و وبشهر را با حد ضرر 380 تومان و هدف 460 تومان در قیمتهای فعلی خرید کرد؟ بسیار ممنون میشم بررسی بفرمایید و نظر صائب خود را اعلام نمایید

نطر گذاشتن