داسوه و هدف های صعودی و نزولی

284
telegram nokhbegan-start
داسوه و هدف های صعودی و نزولیReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 24Rating:

برای این سهم شاهد رسیدن به مرز حمایتی 1800 تومان هستیم.اسیلاتور 3dfx در وضعیت مطلوبی و مناسب است که باتوجه به جهت گیری Trend -CCI در جهت بازگشت دوباره به مرز +100 و همچنین ورود سهامداران کوتاه مدت به  مقاومت روانی در 2000 تومان در سیکل اول و در صورت تداوم روند تا مرز 2120 تومان وجود دارد.سهم در مرز 1670 تومان حمایت قوی دارد که در صورتی که از مرز 1800 افت نماید در آن محدوده حمایت خواهد شد.هدف بلند مدت سهم محدوده ی 2700 تومان میباشد.از دید بنیادی شرکت وضعیت مطلوبی دارد و باتوجه به سود تقسیمی بالا در مجمع و P/E پائین وضعیت مناسبی را در بین هم نماد های خود دارد.این شرکت توانایی پوشش سود مناسب را نیز دارد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

داسوه

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیثشرق و رسیدن به یک محدوده ی مهم
نوشته بعدیبررسی گزارش شخارک …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن