دانا و هدف صعودی آن

302
telegram nokhbegan-start
دانا و هدف صعودی آنReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 22Rating:

در بررسی این سهم شاهد رسیدن به مرز حمایتی 700 تومان و بازگشت دادن آن از این سطح هستیم.انتظار است سهم روندی مثبت بخود گرفته و تا هدف اول 850 تومان صعودی بماند.اسیلاتورها سیگنال مثبت را تایید و میتوان شروع روندی مثبت باشد.برای این شرکت با توجه به افزایش حاشیه های سود آوری و باتوجه به افزایش قیمت بیمه کنندگان و همچنین افزایش سرمایه گذاری های کوتاه مدت شرکت میتوان برای گزارش های 3 ماهه و در پیش بینی گزارش 6 ماهه رشد را شاهد بود.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دانا

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیچکارن و یک نقطه ی مهم
نوشته بعدیاخبار مجمع یک شرکت تجهیزاتی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن