در کنار هم سهامداری با هم (13-11-1393)

884
سهام تحت نظر سایت تحلیلها
telegram nokhbegan-start
در کنار هم سهامداری با هم (13-11-1393)Reviewed by ارش حکمت on Feb 2Rating:

در کنار هم سهامداری با هم :

سلام به همه دوستان خوبم و همراهان همیشگی سایت تحلیلها :

برای خدمت رسانی بهتر به تمام اعضا حرفه ای خانواده تحلیلها ، سهام معرفی شده توسط کارشناسان را در قالب واچینگ لیست تحلیلها تعریف کردیم تا در زمان انجام معاملات با هم تحت نظر داشته باشیم . سهامی که توسط کارشناسان معرفی میشود هم به این لیست اضافه خواهد شد و سهامی که به هدفهای قیمتی خودشان رسیدند از این لیست حذف خواهند شد که حتما در زمان حذف یا اضافه شدن هر سهم اطلاع رسانی خواهد شد .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

لطفا هر چند دقیقه یک بار صفحه خود را بروزرسانی کنید ( با کلید F5 در صفحه کلید ) تا مطالب جدید اضافه شده را بتوانید بخوانید .

در این بخش چه نوشته می شود :

 • در این قسمت اخبار و شایعات مربوط به سهام موجود در واچینگ لیست و اخبار مهم و تاثیر گذار در بازار بورس را برای اطلاع تمام دوستان قرار داده می شود .
 • به سوالاتی که مربوط سهام موجود در واچینگ لیست هستند پاسخ داده می شود (سوالاتی که مربوط به سهام خارج از واچینگ لیست هستند را در قسمت پرسش و پاسخ بپرسید طبق روال قبل)

سهام قرار گرفته در واچینگ لیست تحلیلها :

 1. وخارزم
 2. وانصار
 3. پردیس
 4. البرز
 5. وزمین
 6. وپست
 7. شپدیس
 8. وبانک
 9. ثباغ
 10. ثعمرا
 11. ثشرق
 12. خکمک
 13. ثتران
 14. بالاس

 اخبار و شایعات تاثیر گذار امروز 13-11-1393

 1. سلام و روز بخیر به همه
 2. ثباغ در قیمت 295 در حال معامله است ، مقاومت نزدیک 302
 3. وخارزم اگر بتواند بالای 135 تثبیت شود ، می توان به رشدش در میان مدت امیدوار شد
 4.  نکته مثبت در وپست عبور قیمت از ابرکومو به بالاست و با عبور از 150 رشد قیمت راحتتر می شود
 5. وپست
 6. 110 تا 112 محدوده حمایتی البرز
 7. حمایت نزدیک خکمک 195 است که در صورت افت قیمت پایانی پایین تر از ان شکسته می شود(تحلیل تکنیکال خکمک را اینجا بخوانید )
 8. ثشرق درگیر مقاومت 195
 9. ثشرق
 10. بر اساس مصوبه جدید کمیته ثبات بازار سرمایه در مورد صنعت پتروشیمی و پالایشیکمیته ثبات بازار سرمایه به منظور رفع ابهام از برخی صنایع کلیدی بورس، در مورد صنعت پالایش فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی تصمیماتی در راستای رفع ابهام از صنعت پالایشی، تعیین مهلت 5 ساله برای کیفی سازی پالایشگاه‌ها گرفت و مطالبات قطعی شده شرکت های پتروشیمی پردیس ، شیراز، کرمانشاه، خراسان و رازی بابت اوره تحویلی به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در سال های قبل از 91، حداکثر تا پایان سال جاری تعیین تکلیف، تهاتـر و یا تسویـه می‌شود.
 11. ثشرق 195 را رد کرد
 12. 240 مقاومت ثتران که برای رشد تا هدف های بعدی عبور از ان خیلی مهم است
 13. شاییعات و شنیده هایی از در بازار از خکمک پیچیده که حاکی از این دارد که خکمک به دنبال افزایش سرمایه است و در حال رایزنی برای دریافت مطالبات 18 میلیاردی از سایپا هست.
 14. شاخص کل بعد از واگرایی مثبت در کوتاه مدت اندکی با رشد همراه شد و بالای تنکانسن قرار گرفته است در صورتیکه بالای ان بماند انتظار چند روز مثبت دیگر هم می توان داشت ولی با رفتاری که امروز نشان داد بنظر کار سختی می اید
 15. شاخص کل
 16. طلا سکه دلار بورس

 

 

 

 

 

 

bashgah-banner

7 نظرها

نطر گذاشتن