در کنار هم سهامداری با هم (15-10-1393)

489
سهام تحت نظر سایت تحلیلها
telegram nokhbegan-start
در کنار هم سهامداری با هم (15-10-1393)Reviewed by ارش حکمت on Jan 5Rating:

در کنار هم سهامداری با هم :

سلام به همه دوستان خوبم و همراهان همیشگی سایت تحلیلها :

برای خدمت رسانی بهتر به تمام اعضا حرفه ای خانواده تحلیلها ، سهام معرفی شده توسط کارشناسان را در قالب واچینگ لیست تحلیلها تعریف کردیم تا در زمان انجام معاملات با هم تحت نظر داشته باشیم . سهامی که توسط کارشناسان معرفی میشود هم به این لیست اضافه خواهد شد و سهامی که به هدفهای قیمتی خودشان رسیدند از این لیست حذف خواهند شد که حتما در زمان حذف یا اضافه شدن هر سهم اطلاع رسانی خواهد شد .


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

لطفا هر چند دقیقه یک بار صفحه خود را بروزرسانی کنید ( با کلید F5 در صفحه کلید ) تا مطالب جدید اضافه شده را بتوانید بخوانید .

در این بخش چه نوشته می شود :

 • در این قسمت اخبار و شایعات مربوط به سهام موجود در واچینگ لیست و اخبار مهم و تاثیر گذار در بازار بورس را برای اطلاع تمام دوستان قرار داده می شود .
 • به سوالاتی که مربوط سهام موجود در واچینگ لیست هستند پاسخ داده می شود (سوالاتی که مربوط به سهام خارج از واچینگ لیست هستند را در قسمت پرسش و پاسخ بپرسید طبق روال قبل)

سهام قرار گرفته در واچینگ لیست تحلیلها :

 1. ارفع
 2. وخارزم
 3. وانصار
 4. پردیس
 5. وایران
 6. آکنتور
 7. البرز
 8. وزمین
 9. وپست
 10. شپدیس

 اخبار و شایعات تاثیر گذار امروز 15-10-1393

 1. سلام و روز بخیر به تمامی دوستان خوبم 
 2. وخارزم بر روی حمایت 1380 ریال
 3. حمایت 1240 ریال برای  البرز   هنوز پا برجاست
 4. در گروه ساختمانی رئیس کل بانک مرکزی گفت: وام ۸۰ میلیون تومانی مسکن در دستور کار شورای پول و اعتبار قرار گرفته است با این حال چنین خبری نتوانست گروه را مثبت کند
 5. وپست روز گذشته نتوانست از مقاومت 1600 ریال عبور کند و امروز بر روی حمایت 1520 ریال صف فروش شده است
 6. در این روز منفی ، وزمین در 3% مثبت در حال معامله می باشد . در صورتیکه سهم را دارید حد ضرر 2400 ریال نگهداری کنید . اگر قصد وارد شدن دارید منتظر شکست مقاومت 2700 ریال باشید
 7. tala تصویر سهامداری
 8. سهامداران وانصار ، حد ضرر 2440 ریال را مد نظر داشته باشند
 9. علت وجود رکود در بازار سرمایه و دیگر بازار ها را میتوان به اجرای سیاست انقباضی دولت برای کنترل تورم مربوط دانست که با افزایش سود بانکی و افزایش مالیات استارت ان خورده است ( سیاست انقباضی یعنی جمع اوری نقدینگی از سطح جامعه برای کاهش دادن تورم )
 10. حد ضرر پردیس 1030 ریال
 11. حد ضرر وایران 2000 ریال

 

 

 

 

bashgah-banner

12 نظرها

  • سلام
   حمایت وساپا و خط روند صعودی بلند مدتش تقریبا روی 1090 ریال است ، ولی هنوز سیگنال خرید نداره و باید زیر نظر داشته باشین
   وخارزم حمایت 1380 ریال دارد که محدوده کم ریسکی است ، زیر نظر داشته باشید در صورتی که بازار کمی متعادل شود و از شدت عرضه ها کم شود ، احتمال برگشت دارد

نطر گذاشتن