در کنار هم سهامداری با هم (3-10-1393)

775
سهام تحت نظر سایت تحلیلها
telegram nokhbegan-start
در کنار هم سهامداری با هم (3-10-1393)Reviewed by ارش حکمت on Dec 24Rating:

در کنار هم سهامداری با هم :

سلام به همه دوستان خوبم و همراهان همیشگی سایت تحلیلها :

برای خدمت رسانی بهتر به تمام اعضا حرفه ای خانواده تحلیلها ، سهام معرفی شده توسط کارشناسان را در قالب واچینگ لیست تحلیلها تعریف کردیم تا در زمان انجام معاملات با هم تحت نظر داشته باشیم . سهامی که توسط کارشناسان معرفی میشود هم به این لیست اضافه خواهد شد و سهامی که به هدفهای قیمتی خودشان رسیدند از این لیست حذف خواهند شد که حتما در زمان حذف یا اضافه شدن هر سهم اطلاع رسانی خواهد شد .


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

لطفا هر چند دقیقه یک بار صفحه خود را بروزرسانی کنید ( با کلید F5 در صفحه کلید ) تا مطالب جدید اضافه شده را بتوانید بخوانید .

در این بخش چه نوشته می شود :

 • در این قسمت اخبار و شایعات مربوط به سهام موجود در واچینگ لیست و اخبار مهم و تاثیر گذار در بازار بورس را برای اطلاع تمام دوستان قرار داده می شود .
 • به سوالاتی که مربوط سهام موجود در واچینگ لیست هستند پاسخ داده می شود (سوالاتی که مربوط به سهام خارج از واچینگ لیست هستند را در قسمت پرسش و پاسخ بپرسید طبق روال قبل)

سهام قرار گرفته در واچینگ لیست تحلیلها :

 1. پترول
 2. وخارزم
 3. وانصار
 4. پردیس
 5. وایران
 6. آکنتور
 7. ونیکی
 8. البرز

 اخبار و شایعات تاثیر گذار امروز 3-10-1393

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bashgah-banner

8 نظرها

  • درود بر شما
   در ساعت بازار روند معاملات این سهم‌ها زیر نظر گرفته میشه و حمایت و مقاومت‌های مهم را یادآوری می‌کنم ، اخبار و شایعات مهم بازار را هم اطلاع‌رسانی میشه ، اگر سؤالی هم در طول بازار در مورد این سهم‌ها داشته باشید ، در ساعت بازار پاسخ می‌دهم

  • سلام
   در این قسمت ، با هم سهام معرفی شده را زیر نظر میگیریم ، محدوده مقاومتی و حمایتی را یاداوری میکنیم و اخبار و شایعات بازار حول و حوش این سهام را مینویسیم ، دوستان اگه سوالی هم داشته باشند در مورد این سهام ، در ساعت بازار جواب داده می شود
   دوستان هم اگر خبری داشته باشند حتما برای بنویسند تا بقیه هم اطلاع پیداکنند

نطر گذاشتن