دلقما و سیکل صعودی

298
telegram nokhbegan-start
دلقما و سیکل صعودیReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 14Rating:

باتوجه به روند صعودی سهم شاهد عبور قدرتمند و شکسته شدن مقاومت های پیش روی سهم هستیم.محدوده ی مقاومت قوی در 435 تومان وجود دارد که انتظار است تا این مرز صعود نماید.باتوجه به واگرایی در اسیلاتور RSIOMA انتظار کم شدن قدرت خریداران تا این مرز وجود دارد.حمایت خوب سهم محدوده ی 320 تومان است که در صورت افت در آن نقطه حمایت خواهد شد.وضعیت شرکت از دید بنیادی مناسب است.باتوجه به افزایش 22 درصدی مقدار تولید و فروش و افزایش 60 درصدی مبلغ فروش انتظار است برای دوره 3 ماهه تعدیل سود و سود منتهی به 29/12/92 نیز با تغییر افزایشی روبه رو گردد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دلقما

bashgah-banner
نوشته قبلیبنیرو و برخورد به یک مرز مقاومتی
نوشته بعدیفاراک گل کاشت …!!
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن