دلگرمی گروه از تعدیل خیره کننده لیدر خود

277
telegram nokhbegan-start
دلگرمی گروه از تعدیل خیره کننده لیدر خودReviewed by منوچهر عطائی on Jul 11Rating:

شرکت پالایش نفت بندر عباس(شبندر) در گزارش فعالیت هیئت مدیره و بر اساس گزارش 12 ماهه منتهی به سال مالی 91 با تعدیل مثبت و خیره کننده 147 درصدی سود خود را به بازار گزارش کرده است ، در پیش بینی قبلی خود که سود 323 ریالی به ازای هر سهم را گزارش کرده بود با تعدیل مثبت سنگین این سود را به 799 ریال افزایش داده است تا بدین ترتیب امید سهامدارانش برای رسیدن به سود 2 تا 3 برابری برای سال مالی 92 قوت بگیرد. لازم به ذکر است که مجمع شرکت در تاریخ 30 تیر برگزار میشود.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیچند سهم
نوشته بعدیشپنا و شراز ،تعدیل های مثبت و منفی …!!!
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

13 نظرها

  1. به نظرتون تاثیرش بر روی شراز چقدر خواهد بود و شراز با چه قیمتی باز خواهد شد و آیا بعد از اینکه با قیمت پایین باز شد تحت تاثیر شبندر شروع به رشد خواهد کرد یا نه؟
    من شراز رو 2350 خریدم به نظرتون باید نگه دارم یا ردش کنم؟

    • با سلام،با نگاهی در گزارش 3ماهه در مقایسه با سال مالی مشابه قبل مبلغ فروش 12 درصد و موجودی مواد و کالا 2برابر افزایش دارد. محصول تولیدیش یعنی قیر گرانتر و مواد اولیه با کاهش نرخ روبرو هستند و 19 طرح توسعه ای پیش رو در کنار بقیه نکات مثبت، شرکت را با پتانسیل رشد خوبی روبروساخته است.نگه داری سهم برای میان مدت مناسب است

نطر گذاشتن