دوشنبه 17 مهر

249
telegram nokhbegan-start
دوشنبه 17 مهرReviewed by Tseexpert on Oct 9Rating:


دریافت مجوز افزایش قیمت خودرو باعث چرخش در معاملات این گروه شد و در سهمهای بزرگ شاهد تشکیل صف خرید بودیم.انتظار دارم این گروه نهایتا تا چهارشنبه متعادل شوند. افزایش نرخ محصولات فلزاتی ها هم بار دیگر باعث صعود این گروه شد و بنظر میرسددر صورتی که فردا این گروه بتوانند از مقاومت بعدی خود عبور کنند این بار رشد بیش از 10 درصد دیگر خصوصا در سهمهای بزرگتر ادامه پیدا کند.

 تارگت الگوی شاخص این گروه 120 واحد بالاتر را نشان میدهد. بنابراین فردا نیز در این گروه جو متعادل رو به مثبت را میتواند متصور بود و انتظار میرود مانند امروز در دقایقی هیجان گروه افزایش یابد. ومعادن اگر فردا 380 را بشکند راه برای یک صعود خوب باز میشود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 درگروه قندی انتظار اصلاح قیمتی حداقل تا آخر هفته را دارم.امروز شاهد اعلام خبر عرضه اولیه پالایشگاه نفت تهران بودیم.روز چهارشنبه به میزان سه میلیون سهم عرضه میشود و سهمیه هر ایستگاه معاملاتی هم پایین هست.این سهم توانسته در سه ماهه اول سال سود 1091 تومانی معادل 106 درصد بودجه پیش بینی شده کل سال را محقق کند.یعنی میتواند یک تعدیل بسیار خوب داشته باشد و قیمت این سهم بالای 5000 و همگرا به 10 هزارتومان ارزیابی میشود.دقیقا علت این عرضه اولیه را نمیدانم آنهم قبل از اعلام تعدیل. بهرحال با توجه به عرضه محدود توصیه میکنم بهرتعداد که کارگزاری داد خرید کنید.

شاخص کل امروز دوباره با بیش از 100 واحد صعود خود را به بالای 29000 رساند.بنظر میرسد بتواند خود را به سطح 29200 برساند و یکبار دیگر طی روزهای آینده این سطح را مورد آزمایش قرار دهد. در چند نماد عرضه های سنگین صورت گرفته بوده که باعث منفی شدن آنها هم شده است بعنوان مثال عرضه سنگین غدیر در نماد پارسان امروز مانع صعود بیشتر شد.

احسان وفادار

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن