دوشنبه 2 بهمن

273
telegram nokhbegan-start
دوشنبه 2 بهمنReviewed by Tseexpert on Jan 21Rating:
دوشنبه 2 بهمن

با توجه به شاخص کل انتظار دارم فردا هم بازار منفی همراه باصفهای فروش و عرضه زیاد باشد که امکان دارد از اواخر وقت فردا یا چهارشنبه یک موج تقاضا از طرف حقوقی ها در بازار ایجاد شود..بعد از یک دوره رشد در گروه های فلزی سنگ آهنی و پتروشیمی شاهد جابجایی گروههای لیدر هستیم هرچند گروه های دیگری که پیشرو بازار میشوند توان صعود پیوسته مانند سه گروه ذکر شده راندارند وبرای چند روز میتوانند نوسانات مثبت داشته باشند.

از ابتدای هفته گروه خودرو پیشتاز شد و با تشکیل صف خرید در سایپا و سهمهای دیگر شاهد رشد پیوسته گروه بودیم سایپا به هدف نزدیک خود در محدوده 100 تومان رسیده و همچنان صف خرید میلیونی حفظ شده اما نگرانی بازار از عدم اعلام نرخ های جدید و عملی شدن قیمت گذاری به نرخ مبادله ای است که شاید باعث تغییر لیدر بازار شود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 قندی ها هم حرکت مثبت خود را شروع کرده اند.در این گروه دوباره بحث افزایش نرخ شکر مطرح شده.قلرست یک الگوی صعودی برگشتی تشکیل داده که هدف قیمتی آن سطح 385 تومان محسوب میشود.شاخص گروه اگر بتواند بالای سطح 4050 تثبیت شود تارگت الگوی صعودی اش سطح 4400 محسوب میشود.

اما در چند وقت اخیر گروه بانکی نوسان مثبت خوبی نداشته و این گروه را هم باید بررسی کنیم. نوسانات اخیر شاخص بانکی یک الگوی برگشتی نزولی تشکیل داده بوده که به هدف این الگو رسیده بودیم درحال حاضر یک الگوی برگشتی دیگر باهدف 275 دیده میشود که درصورتی که شاخص بانکی بتواند از این سطح به بالا برگردد یک الگوی هارمونیک صعودی تشکیل میدهد.در این گروه وپارس فردا به حمایت مهمی در 200 تومان برخورد میکند.وسینا یک حمایت مهم درمحدوده 127-130 دارد که مدتی است در این محدوده نوسان میکند.در وکار در تایم میانمدت یک الگوی هارمونیک نزولی تشکیل شده بوده که هدف نزدیک آن 145 تومان محسوب میشود.اگر در معاملات فردا این سهم به بالا برگردد در کوتاه مدت یک الگوی صعودی باهدف 170 تومان درسهم تشکیل میتواند تشکیل شود.

درگروه تجهیزاتی فاراک بعد از تعدیل مثبت بالا 220 تومان باز شد اما فاذر به مرور زمان همرنگ بازار شد و تا 200 تومان افت کرد بنظر میرسد این سطح در سهم فعلا بعنوان حمایت مهمی عمل کند و باعث نوسان در سهم شود. 

احسان وفادار 

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن