دوشنبه 25 دی

275
telegram nokhbegan-start
دوشنبه 25 دیReviewed by Tseexpert on Jan 15Rating:
دوشنبه 25 دی

شاخص کل توانست به سطح 38000 برگردد واگر بالای این سطح تثبیت شود درتایم میانمدت تارگت بالایی را نشان میدهد.هرچند در نیمه اول بازار عرضه ها زیاد بوداما در ادامه مجددا پارسان و فولاد و غدیر و ومعادن با هم استارت زدند و توانستند حتی صف خرید پرعرضه ای هم تشکیل دهند.

در فولاد شاهد عرضه های گسترده خصوصی سازی بودیم که هردوباری که تشکیل صف خرید داد خصوصی سازی مانع پابرجا ماندن صفها شد.فولاد مبارکه یک الگوی برگشتی صعودی با هدف 510 تومان داشت که فردا احتمالا این هدف قیمتی را لمس خواهد کرد در ادامه با سطح مقاومتی 520 تومان روبرو خواهد شد و این سطح ادامه روند کوتاه مدت این سهم را مشخص میکند.این سهم همچنین یک الگوی پرچم نیز در تایم روزانه تشکیل داده است که هدف این الگو سطح 575 تومان محسوب میشود.یک الگوی صعودی بزرگتر نیز درنمودار درصورت شکسته شدن 520 تومان به بالا تشکیل خواهد شد.فملی هم که عرضه های زیادی را تجربه میکند اگربتواند سطح 780 تومان را با قدرت به بالا بشکند اولین هدفش 815 تومان خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 در گروه تجهیزات که بعد از شفاف سازی مبنی بر عدم تعدیل و تکذیب قراردادهای جدید شاهد منفی شدن فاذر و فاراک و عرضه های زیاد بودیم فردا شاهد مقابله فاذر با سطح 200 تومان خواهیم بود. اگر فاذر بتواند از این سطح برگردد یک الگوی صعودی باهدف 225-230 تشکیل خواهد داد.مپنا امروز در محدوده 220 تومان مورد حمایت قرار گرفت. درصورتی که مپنا از سطح 220 تومان به بالا برگردد واگرایی مخفی مثبت میدهد و نوسان خواهد داد.

درگروه هلدینگ وصندوق بالای 310 تومان دوام آورده است شکسته شدن 310 تومان به پایین منجر به تشکیل الگوی نزولی باهدف 295 تومان خواهد شد.وبانک که چندروزی است بالای 270 تومان توانسته بماند اگر از این سطح به بالا برگردد یک الگوی هارمونیک صعودی تشکیل خواهد داد.

 احسان وفادار

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن