دوشنبه 29 آبان

238
telegram nokhbegan-start
دوشنبه 29 آبانReviewed by Tseexpert on Nov 19Rating:
 دوشنبه 29 آبان
یکی از مهمترین رویدادهای امروز بدون مشتری ماندن بلوک شبندر بود که به یکباره شبندر را به صف میلیونی فروش برد.در ابتدای بازار واگرایی منفی سهم به اطلاع رسید و خدمتتان عرض شدن درصورت نزدیک شدن به محدودده 330 فرصت فروش محسوب میشود حالا با روی میز ماندن بلوک شبندر بازار انتظار افت نهایت 8 درصدی از سهم دارد.اما میلگرد ذوب فعلا بدلیل قیمت بالا در بورس کالا عرضه نمیشود.و درصورت معامله جدید روی محصولات ذوب در بورس کالا باید قیمت پایینتری با توجه به نرخ ارز اعمال شود که موجب افت سهم خواهد شد.
 
در محصولات فولا مبارکه تغییر قیمتی مشاهده نمیشود.امروز با توجه به عرضه نشدن محصولات ذوب در بورس کالا این سهم که دیروز سیگنال خروج موقت داده بود در پایان بازار تشکیل صف فروش داد.شکسته شدن سطح 285 تومان برای سهم گران تمام میشود و درصورتی که فردا نیز زیر این سطح بسته شود قطعا تا سطح 255 اصلاح قیمتی خواهد داشت.
 
فولاد نیزبا وجود عدم تغییر نرخ محصولات امروز نزولی بود وبا الگوی نزولی این سهم به سمت تارگت خود در سطح 325 تومان رفت.در فاسمین هم یک الگوی نزولی مشاهده میشود که البته درصورت تثبیت زیر سطح 645 تومان تایید میشود و نمودار تحلیلی آن را در بر روی سایت قرار دادم. بنظر میرسد با توجه به اتفاقات رخداده در سهمهای بزرگ بازار فردا روز سختی برای بازار باشد.
 
درگروه تجهیزاتی فاذر که یک الگوی صعودی با تارگت 220 تومان داشت حجم معاملات زیادی را تجربه کرد.بخشی کوچکی از عرضه ها مربوط به سهامدار عمده بوده و جالب این است که با وجود عرضه شدن چندباره صف خرید اینقدر روند صعودی قوی بود که مانع افت سهم میشد فردا شاید حتی بصورت لحظه ای تارگت را لمس کند و از این به بعد ریسک سهم کمی افزایش میابد.همینطور فاراک با نزدیک شدن به مقاومتهای مهم خود انتظار میرود که این سهم هم کم کم متعادل شود. پس در این گروه بیشتر باید احتیاط کرد.عدم تخصیص ارز به گروه قندی دوباره این گروه را منفی کرد و باعث عرضه صفهای خرید سهمهای این گروه شد چندسهم به تارگت خود رسیدند ولی باقی با توجه به جو منفی و عرضه صف خرید احتمال کمی دارد که به تارگت برسند امیدوارم امروز همگی به صفهای خرید فروخته باشید.
احسان وفادار 
bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن