دوشنبه 30 بهمن

267
telegram nokhbegan-start
دوشنبه 30 بهمنReviewed by Tseexpert on Feb 19Rating:
دوشنبه 30 بهمن

شاخص کل امروز هم مثبت بود و بالای 38400 باقی ماند.نوسانات اخیر شاخص درون یک مثلث محصور شده و ضلع بالای مثلث سطح 39200 محسوب میشود بنابراین حرکات آرام بازار باعث نزدیک شدن به این سطح شده است و کم کم ریسک بازار افزایش خواهد یافت اما با شکسته شدن این سطح یک راند صعودی دربازار میتواند شروع شود.بازار امروز هم شاهد گرایش به سمت گروه غذایی و نوسان گروه قندی و همچنین چندنماد از جمله ذوب وصندوق و فاذر بود.

در نماد وصندوق شکسته شدن سطح 360 تومان شروع یک موج صعودی است و در ذوب هم یک الگوی ادامه دهنده میتواند باعبور از 350 باعث رشد تا محدوده 370-380 تومان شود.اما فولاد مبارکه امروز با عرضه روبرو شد علت این عرضه ها احتمال محافظه کارانه بود گزارش 92 شرکت است همانطور که در گزارش نه ماهه باعث دلسرد شدن بازار شد بنابراین عرضه های این روزها در نمادهای مطرح بعلت ترس بازار از گزارشها منطقی است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ذوب آهن عرضه های زیادی را تجربه کرد و نهایتا تا چهارشنبه به تعادل خواهد رسید.پارسان امروز به سطح 650 تومان نزدیک شد و کم کم تقاضا در این سطح افزایش خواهد یافت ولی موج بزرگی در سهم بعد از مجمع نخواهیم داشت ممکن است در آینده صعودی موقتی در سهم داشته باشیم که فرصت خروج از حق تقدم محسوب میشود.

درگروه پتروشیمی انتشار گزارش 92 زاگرس که نشان از افزایش تولید دارد ولی قیمت دلار پایین درنظر گرفته شده که باعث اعلام سود محافظه کارانه 444 تومانی شده که قابلیت تعدیل در سهم را افزایش میدهد محدوده 1700-1800 را برای خرید سهم درنظر بگیرید.افت شاراک ترس بازار از احتمال تعدیل منفی را نشان میدهد که علت آن پایین بودن حاشیه سود شرکت است.یکی دیگر از گروههایی که به کف قیمتی نزدیک شده است خودرویی ها هستند که پیشنهاد میکنم در دوروز پایانی هفته تحت نظر بگیرید.

احسان وفادار 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن