دوشنبه 7 اسفند

301
telegram nokhbegan-start
دوشنبه 7 اسفندReviewed by Tseexpert on Feb 25Rating:
9:00 تا 10:00

صبح همگی بخیر


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با حجم عرضه هایی که دیروز در پالایشگاهی ها انجام شد شاهد بازار منفی اول وقت هستیم.شبهرن صف فروش دارد و شپنا ماکزیمم منفی نوسان کرده است.ولساپا با گزارش ضعیفی که داده تا 100 تومان افت کرده است.شرانول تا 5 درصد منفی هم در برخی دقایق سقوط  کرد دیروز حقوقی سهم (استان قدس) که با بیت المال یک سازمان اقتصادی خوب تشکیل داده 46 میلیون سهم عرضه کرد بنابراین در عرضه های اولیه زمانی که بعد از یک رشد خوب سهامداران عمده سنگین خالی میکنند به سهم ضریب ریسک بالا بدهید اما دربرگشت بازار گروه پالایشگاهی هم میتواند دوباره موج جدیدی بسازد.سایپا دیزل هم امروز بازگشایی میشود این سهم درگزارش جدید خود سود سال 91 را به ضرر تبدیل کرده و عملکرد ضعیفی نشان داده و دوباره سود 92 را 16 ریال پیش بینی کرده است.

10:00 تا 11:00

عرضه اولیه نفت پاسارگاد امروز زودتر انجام میشود احتمالا حدود ساعت 11 و سهمیه انلاین ها 400 سهم درنظر گرفته شده که از ساعت 11:30 برای تریدر های آنلاین عرضه خواهد شد. ونفت هم دیروز گزارش خود را منتشر کرد که گزارش خوبی بود و برای سال مالی جدید 10 تومان پیش بینی کرده  که رشد چشمگیری نسبت به سال گذشته دارد.برای اطلاعات بیشتر در مورد نفت پاسارگاد به لینک زیر مراجعه کنید:[تحلیل بنیادی نفت پاسارگاد] مارون به کف قیمتی 2000 تومان رسیده که شکسته شدن این کمی سخت است ولی با این وضعیت بازار غیرممکن نیست احتمالا در نیم ساعت آخر بازار شرایط گروههای بزرگ بازار کمی تغییر کند.شرانل صف فروش یک میلیونی تشکیل داده.

11:00 تا 12:00

فولاد با وجود فشار عرضه فعلا بالای 440 دوام آورده. اکثر سهمهای بازار یا در منفی 4 هستند یا صف فروش دارندو خیلی بازار کسل کننده ای به نظر میرسد منتها اگر نقد باشید در پوست خود نمیگنجید چون بعضی سهمهای با بنیادی خوب به قیمتهایی نزدیک شدند که آرزویش را داشتید. شپاس برای ورود سفارش کارگزاری ها باز شد. فاذر دوباره خلاف جهت بازار صف خرید شد.عرضه به قیمت 2590 تومان انجام شد.در چند دقیقه 77 میلیارد تومان از نقدینگی بازار را قورت داد.

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن