دوشنبه 8 آبان

260
telegram nokhbegan-start
دوشنبه 8 آبانReviewed by Tseexpert on Oct 30Rating:

شاخص کل امروز هم در مسیر تارگت خود قدم برداشت و حدود 60 واحد به کمک اخابر و شبندر مثبت شد.اخابر امروز در انتهای بازار دوباره تشکیل صف خرید داد اگر این سهم از مقاومت 235 بتواند به سلامت عبور کند براحتی تا 250 خواهد رفت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 شبندر با مرز روانی 300 تومان روبروست.اگر بتواند در روزهای آینده از این سطح عبور کند مقاومت بعدی سهم 330 تومان خواهد بود. درگروه پتروشیمی گزارش تعدیل کرمانشا آمد و گویا بیش از 50 درصد تعدیل مثبت داشته است که در جو گروه تاثیر زیادی خواهد داشت.

درگروه فلزات با توجه به عدم تغییر قیمت محصولات فولاد در رینگ فلزات نسبت به اول ماه شاهد درجازدن فولاد بودیم همچنان روند میانمدت سهم با توجه به قیمتهای فعلی محصولاتش مثبت ارزیابی میشود و با توجه به تعدیلی که درگزارشهای بعدی خواهد داشت کم ریسک خواهد بود ولی این سهم حمایت مهم 250 را نیز پشت سر دارد.ذوب امروز کمی نوسان داد.

 سایر سهام این گروه نیز اوضاع خوبی نداشتند. در وبانک همانطور که انتظار داشتم دیروز شاهد رسیدن به مرز 320 تومان بودیم و امروز این سهم منفی شد.این سهم اگر بتواند از سطح 320 عبور کند میتواند تا 335 نیز صعود کند. تنها نماد باز سنگ آهنی یعنی کگل امروز درجا میزد.این سهم حمایت مهمی در 850 تومان دارد.

 در بازار آزاد نرخ ارز کمی گویا رشد داشته و درمحدوده 3400 است.حذف معافیت های مالیاتی در صورتی که تا پایان سال اتفاق بیفتد عواقب خوبی برای شرکتهای بورسی نخواهد داشت.واتی نیز گزارش خوبی منتشر کرده و بیش از 30 درصد تعدیل مثبت داده است.

احسان وفادار 
bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن