دو سهم برای سبد سهامی شما

149
telegram nokhbegan-start
دو سهم برای سبد سهامی شماReviewed by منوچهر عطائی on Mar 3Rating:

با توجه به نوسان منفی ذوب در بازار امروز مقاومت خوبی از ذوب شاهد بودیم عطش بالای بازار برای خرید سهم بویژه بدلیل تعدیل قابل توجه سود و اصلاح پی بر ای سهم از یک طرف و از طرف دیگر تلاش خریداران احتمالی بلوک سهم برای کنترل قیمت تابلو به جهت عدم رشد قیمت پایه بلوک مدیریتی را باید دلیل اصلی رشد حجم معاملا ذوب نزدیک 300میلیون معادل 4 درصد سهم دانست.ذوب قیمت خرید دلاری خود را 3670 در نظر گرفته است در حالی که در بازار به زیر 3500 سقوط کرده است.همین کاهش 170 تومانی دلار موجب کاهش 121 میلیارد تومانی هزینه میشود که به ازای هر سهم15 تومان میشود.

و از سویی طرح کک سازی ذوب از اوایل اریبهشت به بهره برداری میرسد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حفاری شمال برنامه های گسترده برای توسعه ناوگان خود و خرید 14 دستگاه دکل حفاری جدید دارد که موجب سود آوری بالای در آینده خواهد شد.به اعتقاد برخی رایزنی های نفت و گاز پارسیان برای خرید بلوک های بیشتری از سهم در قیمت های فعلی باعث شده تا این حقوقی به نوعی رو سهم کنترل قیمت انجام دهد. به هر حال خرید سهم این حفاری در قیمت های فعلی کم ریسک ارزیابی میشود.

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش حقوقی های بازار امروز
نوشته بعدیکاهش اندک قیمت محصولات مس !!
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن