telegram nokhbegan-start
دو نماد زیر نظر (یکی اخطار ، دیگری اماده رشد ) Reviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 17Rating:

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و فعالان بازار؛

همچنان با نماد های تحت نظر در خدمت عزیزان هستیم و امیدواریم برآیند خرید و فروش های شما در این مدت رنگ سبز به خود گرفته باشد.این بخش با هدف کسب سود از حرکات قیمتی در راستای وضعیت بازار با استفاده از ابزار های تکنیکی و علم روانشناسی بازار راه اندازی شده و به فعالیت خود ادامه خواهد داد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

گفتنی ست تحت نظر های این بخش تنها به ارائه پیشنهادات خرید نپرداخته و جهت تکمیل نمودن مباحث، بعید نیست هشدار هایی در خصوص وضعیت نماد ها از منظر فروش را ارائه کنیم.

 

امروز هم دو نماد برای تحت نظر در اختیار داریم.

 

تحت نظر 1

فاذر – صنایع‌ آذرآب‌ :

صنایع آذر آب با نماد فاذر تحت نظر است.با رویکرد شمارشی تحت یکی از سناریو ها، رالی ریزشی اخیر سهم در حال پیشروی در یکی از موج های اصلاحی تحت موج 4 است.هنوز گواه کافی برای پایان شمارش و آغاز موج ایمپالس جدید رویت نشده است.

با این حال با کمک از وضعیت روند و الگویی قیمت سهم، در آینده ی نزدیک انتظار فشار عرضه بر روی سهم می رود.کادر قرمز رنگ PRZ و همپوشان دو خط روند نزولی یکی از جنس روند و دیگری از جنس سقف کانال است.

وضعیت اسیلاتور در تایم نوسانی هیجان خرید را نشان می دهد.با این مفروضات برای ورود پیشنهاد می گردد احتیاط را ضمیمه کنید.سهم در حوالی 240 با مقاومت خود روبروست.

فاذر2

تحت نظر 2

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

پر سود باشید…

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن