دو نکته بنیادی مهم در غبشهر

600
telegram nokhbegan-start
دو نکته بنیادی مهم در غبشهرReviewed by مدیریت وبسایت on Aug 13Rating:

با سلام خدمت شما کاربران گرامی تحلیلها

طی روزهای اخیر با توجه به خبر دریافت افزایش نرخ فروش روغن خوراکی به میزان 5 درصد ، نگاه فعالان بازار به شرکت های تولید روغن خوراکی بویژه صنعتی بهشهر افزایش پیدا کرده است. این خبر زمانی ارزشمندتر می شود که طی بررسی های صورت گرفته بر روی نرخ مواد اولیه ، کاهش قابل ملاحظه ای از آن بخش نیز مورد توجه قرار می گیرد ، این در حالی است که در حدود 96 درصد بهای تمام شده شرکت را خرید مواد اولیه تشکیل می دهد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت های روغنی جهت تولید محصولات خود از 3 محصول روغن آفتابگردان،روغن پالم و دانه های سویا با نسبت 35%و30% و 35% استفاده می نمایند. با توجه به مقدمه ، در ذیل جدولی آورده شده است که تغییرات نرخ مواد اولیه را طی دوره های زمانی متفاوت نشان می دهد.بدلیل آنکه نرخ محصولات آورده شده بر حسب قرارداد CFR می باشد در نتیجه در تحلیل صورت گرفته از تغییرات نرخ ها طی ماه های اخیر استفاده شده است.( مرجع قیمت : انجمن صنفی صنایع روغن کشی ایران)برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.می خواهم عضو حرفه ای شوم

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن