دیدگاه تکنیکال بانک اقتصاد نوین ( ونوین )

172
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال بانك اقتصاد نوين ( ونوين )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 11Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

باتوجه به سطح حرکتی سهم شاهد از گذر سهم از محدوده 300 تومان هستیم.در این سطح سهم دارای حمایتی کهنه بود که باتوجه به گذر از آن و باتوجه به سطح معاملاتی تداوم روند نزولی در محدوده 250 تومان میباشد.MACD در حال همگرایی بدون قدرت و RSI در محدوده ورود به سطح خرید بایدتوجه کرد باتوجه به سیگنال بدست آمده چنانچه روند صعودی سهم در سطح بالای تقاضا و حجم معاملاتی 270000 سهم به بالا انجام گیرد احتمال رسیدن کوتاه مدت به محدوده 300 وجود دارد.در صورت عدم قدرت گیری برای صعود حمایت بعدی 220 تومان میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از مرقام
نوشته بعدیمقاومتی از ونیکی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن