دیدگاه تکنیکال بانک ملت ( وبملت )

227
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال بانك ملت ( وبملت )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 19Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به سطح نزول سهم شاهد تشکیل الگوی پروانه – Bullish Butterfly در برخورد به سطح حمایتی 125 تومان هستیم.باتوجه به وضعیت نوسانی بعد از تشکیل این الگوی سطح های حمایتی 125 و 116 تومان حمایت های بسیار مهم و قابل بازگشت برای سهم میباشد از جمله محدوده نوسانی آرام سهم در راه صعود 134 تومان است.در این بین سهم دارای وضعیت نوسانی تا محدوده 135 تومان میباشد.مهم گذر از این سطح است که چنانچه از آن عبور نماید هدف صعودی قاطع بعدی 147 تومان است.

تخفیف ویژه عید فطر  شنبه ، یک شنبه و دوشنبه  ،28 ، 29 و30 مرداد 
امکان پرداخت آنلاین و عضویت آنی وجود دارد
برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیپیش بینی درآمد هر سهم شرکت: صنایع فولاد آلیاژی یزد سال مالی منتهی به 1391/12/30 دوره 3 ماهه (حسابرسی نشده)
نوشته بعدیحمایتی از مداران
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن