دیدگاه تکنیکال توسعه معادن روی ایران ( کروی )

190
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال توسعه معادن روي ايران ( كروي )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 13Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به سطح حرکتی سهم شاهد روند نزولی سهم در هدف اتمام پنجمین موج نزولی الیوت در محدوده 180 تومان هستیم.پس از صعودی ماندن سهم در چند روز تمایل سهم مبنی بر برخورد دوباره سهم در محدوده 180 تومان و محک زدن این سطح برای تشکیل حمایت قابل قبول دیده میشود.وضعیت A/D و اسیلاتور های AO و همچنین BW-MFI سیگنالی منفی مبنی بر عدم تمایل سهم بر تشکیل چنین باندی را میدهد ولی نکته ی دیگر وجود حمایت عمده است . باید توجه شود حمایت عمده در صورتی که از سهم رخ دهد مبنی بر تشکیل صف حدود 310000 سهمی احتمال بازگشت برای سهم وجود دارد که هدف آن 210 و سپس 230 تومان میباشد ولی چنانچه گزینه ی حمایت عمده نیز روی ندهد سهم تمایل به منفی ماندن و حرکت به سطح 150 تومان را خواهد داشت.

 

 

 

 
 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از کگل
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال صنایع کاشی و سرامیک سینا ( کساوه )
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن