دیدگاه تکنیکال حفاری شمال ( حفاری )

205
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال حفاري شمال ( حفاري )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 18Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به بررسی حرکتی سهم شاهد نقطه بازگشتی در محدوده 157 تومان بودیم.محدوده بازگشت شده در مقدار 161.8% فیبو ار نفطه ی قله ی خود بازگشت شده که میتوان بر اساس محاسبات الگوی Bullish Crab – الگوی خرچنگ باشیم.در راه صعود هدف اولیه سهم 183 تومان است که در این نقطه به مقاومتی فیبوناچی در محدوده تصحیح این الگو برمیخوریم.انتظار است در این محدوده سهم آرام شده و بازگشتی کوچک داشته باشد.توجه شود حمایت زیرین سهم پس از 157 تومان میزان 145 تومان میباشد که در ثورت شکسته شدن به حمایت زیرین خود میرسد.توجه شود در مسیر بازگشت از محدوده 183 تومان هدف حمایتی 165 تومان میباشد.هدف میان مدت سهم پس از شکسته شدن مقاومت 183 تومان 210 تومان میباشد.

 
تخفیف ویژه عید فطر  شنبه ، یک شنبه و دوشنبه  ،28 ، 29 و30 مرداد 
امکان پرداخت آنلاین و عضویت آنی وجود دارد
برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

 

 

 

 

 

تخفیف ویژه عید فطر  شنبه ، یک شنبه و دوشنبه  ،28 ، 29 و30 مرداد 
امکان پرداخت آنلاین و عضویت آنی وجود دارد
برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتصویب سود تضمینی برای سهام داران بورس
نوشته بعدیمقاومتی از فاذر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن