دیدگاه تکنیکال خدمات دریایی تایدواتر خاورمیانه ( حتاید )

176
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال خدمات دريايي تايدواتر خاورميانه ( حتايد )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 20Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مسیر روند نزولی سهم شاهد رسیدن به مقطع حمایتی 261.8% فیبو از سطح CB در بال سمت راست خفاش هستیم.حمایتی که در 220 تومان انتظار آرامش در روند نزولی سهم و بازگشت به طور موقت برای سهم را افزایش میدهد.باتوجه به رسیدن AC در محدوده صفر احتمال تغیر روند در مقطع کنونی وجود دارد.هدف صعودی سهم در 250 تومان است و هدف بعدی در صورت تداوم 280 تومان میباشد.هدف 250 هدفی دست یافتنی است ولی انتظار رسیدن به محدوده 280 کمی بعید است.چنانچه سهم در 250 بازگشت داده شود میبایست در 220 حمایت شود ولی در صورت عبور حمایت بعدی 200 تومان است.توجه شود در محدوده 220 تومان چنانچه فشار عرضه افزایش یابد و سهم به 250 نمیرسد و هدف آن افت به 200 تومان میباشد.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از پسهند
نوشته بعدیبررسی شرایط
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن