دیدگاه تکنیکال داروسازی کوثر ( دکوثر )

251
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال داروسازي كوثر ( دكوثر )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 26Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به بازگشت موقت سهم از محدوده 140 تومان شاهد سیگنالی مثبت مبنی بر تغیر سهم از کندل های نزولی سهم هستیم.شاهد خروج RSI از محدوده 30 و همزانی آن در برخورد K% به سیگنال D% هستیم.برای سهم انتظار روز های مثبت تا هدف 175 تومان هستیم.سهم هدف های بیشتری هم دارد و آن 195 تومان است.دقت شود برای رسیدن به محدوده 195 تومان مقاومت نسبتا قوی 175 باید شکسته شود که حدود 210000 سهم نیاز است.در صورت عدم عبور از محدوده 175 تومان سهم به محدوده 145 بازگشت داده میشود.بد نیست بدانیم حمایت زیرین سهم 140 و حمایت بعدی 120 تومان میباشد.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیسیگنال تحت نظر
نوشته بعدیمقاومتی از شازند
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن