دیدگاه تکنیکال سایپا ( خساپا )

219
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال سايپا ( خساپا )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 26Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

در بررسی حرکتی سهم باتوجه به گپ ایجاد شده در مسیر نزول و همچنین الگوی AB-CDمیزان تصحیح فیبو در 38.2% نقطه ورود سهم به گپ را نشان میدهد که هدف صعودی سهم در بازه ی اول میباشد.اسیلاتور MACD و واگرایی در سطح Signal و همچنین سطح بازگشتی RSI نشانه های بازگشت سهم را میدهد.منتظبق بودن خط حمایتی A و همچنین خط حمایتی E حمایت های سهم در ابتدا 82 و 60 تومان نشان میدهد که این در صورتی است که سهم سقوط نماید و در حال حاظر نشانه هایی از آن دیده نمیشود.روند سهم در کوتاه مدت صعودی و سیگنال ولرد شده به سهم قابل توجه تا 18% میباشد.در راه صعود هدف اولیه سهم 120 و سپس 135 و سپس 148 تومان میباشد که چنانچه سطح 120 شکسته شود هدف سریع بعدی 135 تومان میباشد.قدرت گیری سهم برای هدف سوم منوط به افزایش سطح تقاضا در محدوده 520000 سهم به بالا میباشد.در صورت ورود سهم به فاز استراحت هدف بازگشت سطح 110 و در صورت تداوم هدف 100 تومان میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیporia
نوشته بعدیمقاومتی از خپارس
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن