دیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری آتیه دماوند ( واتی )

177
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال سرمايه گذاري آتيه دماوند ( واتي )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 22Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی میزان نوسان سهم پس از گپ ایجاد شده در الگوی V در کف حمایتی خود در 80 تومان بازگشت قوی داده شده است.سطح AB‌در روند واگرایی کانال صعود وجود حمایت خود در سطح 109 تومان و مقاومتی در محدوده 140 تومان میباشد.وضعیت موج شماری سهم در ورود به موج سوم و شکل گیری سطحی صعودی برای سهم قابل توجه است.هدف این موج در صورت شکستن مقاومت خفیف در 125 تومان محدوده 140 تومان میباشد.که باتوجه به وجود 3 ریز موج در موج سوم احتمال آرام شدن در سطح مقاومت خفیف وجود دارد.دید میان مدت و بلند مدت سهم صعودی قوی میباشد.بعد از شکسته شدن مقاومت 140 تومان هدف سهم 165 تومان میباشد .توجه شود در صورتی که در 140 بازگشت داده شود هدف بعدی سهم 165 تومان است ولی چنانچه در 145 تومان بازگشت شود هدف بعدی سهم 177 تومان میباشد.

در قسمت فردا حمایت چه سهمی است کف ها و سقف های قیمتی مهم که امکان برگشت قیمت و یا ادامه صعود وجود دارد بررسی خواهد شد . حتما روزانه سری به این بخش بزنید 

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیوغدیر
نوشته بعدیحمایتی از کبافق
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن