دیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری ساختمان ایران ( وساخت )

216
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال سرمايه گذاري ساختمان ايران ( وساخت )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 9Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به محدوده حرکتی سهم و نشست سهم بر محدوده 160 تومان همانطور که انتظار میرفت بازگشت داده شد . محدوده نوسانات AO و همچنین Gator در میسیر صعود و ورود به سطح مثبت انتظار است این سطح در کوتاه مدت تبدیل به سطحی حمایتی گردد.پس از برخود انتظار کوتاه مدت سهم در راه صعود در محدوده 180 تومان میباشد.تداوم روند صعودی منوط به سطح افزایش تقاضا در محدوده 310000 سهم به بالا میباشد تا سطح مقاومتی شکسته شود.در این صورت هدف بعدی سهم 200 تومان میباشد.باید توجه داشت چنانچه نتواند سطح مقاومتی 180 شکسته شود سهم به محدوده 165 تومان افت خواهد کرد.

.

 تصویر
 
دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد

 

bashgah-banner
نوشته قبلیآموزش سرمایه گذاری به زبان ساده با تاکید بر صدرا
نوشته بعدیحمایتی از قصفها
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن