دیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی ( وصندوق )

218
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي ( وصندوق )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 5Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی سهم و مشاهده سطح حرکتی XA  و BC و CD  در محدوده تشکیل دهنده ی الگوی خفاش ( Bat Bearish ) محدوده تصحیح سهم در 161.8% از سطح بال روند اول در 140 تومان حاکم میباشد.اسیلاتور RSI در خط 30 دچار نوسان که این نوسان نیز در Stoch نیز شکل گرفته است.روند نزولی سهم در کانال نزول به سر میبرد که هدف اول آن 140 تومان میباشد.البته شامل نوسانات مقطعی مثبت ولی کم میباشد ولی جزء سیگنال خرید نیست و ورود به آن خطرناک است.در مسیر نزول چنانچه هدف 140 تومان شکسته شود هدف بازگشتی بعدی 120 تومان است وای باتوجه به روند پایانی نوسانات stoch انتظار آرام شدن در محدوده 140 نیز میرود.به ظرطی که نوسانات مثبت قدرت دار شوند هدف اول سهم 170 و هدف بعدی 190 تومان میباشد.

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیرفتار حرفه ای 2
نوشته بعدیحمایتی از وصنعت
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن