دیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری صنعت نفت ( ونفت )

167
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال سرمايه گذاري صنعت نفت ( ونفت )Reviewed by عليرضا حاجيان on Jul 14Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به سطح حرکتی سهم نشان از نزدیکی سهم به محدوده مقاومتی خود در 115 تومان میباشد.تبدیل سهم به یک نوسانگر در بازه حمایتی 94 تومان و مقاومت 115 تومان میتوان از سهم نوسانگیری کرد ولی باید دقت داشت چنانچه سهم بتواند مقاومت اولیه خود را بشکند هدف بعدی در 125 تومان میباشد.محدوده نزدیکی اسیلاتور RSI‌در نزدیکی به سطح قله های قبلی در راه صعود میباشد.چنانچه سطح معامله در 640000 سهم در سطح تقاضا افزایش یابد میتوان انتظار داشت مقاومت شکسته شود.در غیر این صورت سهم به محدوده 94 تومان بازگشت داده میشود.

 

 
 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیگزارش بازار شنبه 24 تیر ماه 91
نوشته بعدیمقاومتی از کگل
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن