دیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری غدیر ( وغدیر )

192
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال سرمايه گذاري غدير ( وغدير )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 2Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی باتوجه به وضعیت گپ ایجاد شده محدوده تصحیح AB در 261.8% فیبو در 318 تومان دارای تثبیت در این سطح میباشد.البته بد نیست بدانیم حمایت بعدی سهم در محدوده 300 تومان میباشد.اتمام پنج موج ایجاد شده در 318 تومان و منطبق بودن موج آخر در این سطح قیمتی نیز احتمال بازگشت برای سهم را افزایش میدهد.باتوجه به روند افزایشی Commodity Channel Index در محدوده همگرایی صفر و همچنین Accelerator Oscillator در نقطه ی منفی و بروز مقدار high AO در کوتاه مدت انتظار روز های مثبت برای سهم با ریسک کم وجود دارد.هدف کوتاه سهم باتوجه به الگوی AB=CD در محدوده 350 تومان میباشد که چنانچه روند افزایشی سهم ادامه یابد هدف بعدی 370 تومان میباشد.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از وساپا
نوشته بعدیحمایتی از کرمانشا
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن