دیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری پتروشیمی ( وپترو )

184
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال سرمايه گذاري پتروشيمي ( وپترو )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 1Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی سهم سطح Bollinger Bands در وضعیت نسبی بدون تنش و همچنین وضعیت ABC در راستای تشکیل الگوی Triangles Symmetrical وضعیت نوسانی بین دوبازه ی 71 و 63 تومان میباشد که هدف آن تشکیل روندی قدرتمند پس از اتمام این الگو میباشد.از وضعیت نوسانی این سهم میتوان سود برد ولی دقت شود الگو به روزهای پایانی خود درحال نزدیک است و نقطه ی میانی آن محدوده 65 تومان میباشد.پس از اتمام این الگوی انتظار رشد سهم تا محدوده 76 تومان در بازه ی اول و همچنین در صورت گذر هدف دوم 84 تومان میباشد.هدف دوم حجم بالای تقاضا را می طلبد ولی هدف اول سریع میباشد.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیگزارش 6ماهه سرمایه گذاری غدیر
نوشته بعدیمقاومتی از خارزم
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن