دیدگاه تکنیکال شاخص سرمایه گذاریها

191
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال شاخص سرمايه گذاريهاReviewed by عليرضا حاجيان on Sep 4Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی این روند شاهد بازگشت شاخص از محدوده 550 واحدی هستیم.سطحی که در راه صعود در موج چهارم الیوت در مسیر بازگشت قرار دارد.در این موج شاهد قدرت گیری خریداران و غلبه زیاد بر عرضه کنندگان هستیم.در مسیر صعودی شاخص به سطح 561 واحدی کف الیوت قبلی برخورد کرده و پس از یک بازگشت مقطعی دوباره صعود نموده است.شاید بتوان گفت نماد در موج چهارم دارای 3 ریز موج خواهد بود که هدف صعودی آن 565-570 واحی میباشد وپس از آن انتظار است شاخص منفی شده و به محدوده 535-530 واحدی بازگشت داده شود تا موج پنجم با اتمام برسد.در هر صورت قدرت گیری Ultimate در حال افزایش است که چنانچه شاخص بتواند محدوده 565-570 را بشکند ، با قدرت خوبی به 585 خواهد رسید در غیر این صورت شاخص افت کرده و 530 خواهد رسید.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner
نوشته قبلیخریداران و فروشندگان حقوقی در روز قبل
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال شاخص فلزات اساسی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن